Więcej o tabliczkach na drzwi na www.poniedzialek.pl.

W każdym budynku ulokowanych jest całe mnóstwo różnorakich pomieszczeń, które mają większe bądź mniejsze znaczenie. Sprawne przemieszczanie się po nich – nie tylko ludziom z zewnątrz, ale również osobom zatrudnionych w danym obiekcie – umożliwiają rozmaite tabliczki na drzwi. Ich wybór jest na ten moment naprawdę szeroki. Jakiego typu tabliczki na drzwi można spotkać w sprzedaży? Czym wyróżniają się te , które uważane są za najbardziej popularne?

Tabliczki na drzwi – gdzie znajdują zastosowanie?

Odpowiednie oznakowanie budynku zapewnia doskonałą przejrzystość jego funkcjonowania. I nie ma tu znaczenia czy w grę wchodzi przedszkole, sklep, urząd czy biuro – rzetelne oznaczenie pomieszczeń umożliwia ekspresowe odszukanie pokoju, który aktualnie jest naszym celem. Tak dzieje się między innymi w szpitalu czy szkole. W przypadku biur, banków oraz urzędów tabliczki na drzwi ułatwią wyszukanie pokoju, w którym dyżuruje poszukiwana przez nas w danym momencie osoba. Szczególnie popularne są tabliczki na drzwi, w których można dowolnie zmieniać umieszczoną na nich informację. Dzięki temu w momencie, kiedy na przykład w urzędzie zwalnia się pracownik, nazwisko na tabliczce można bez żadnych trudności wymienić. Pozwala to w konsekwencji zaoszczędzić naprawdę dużą ilość pieniędzy – nie trzeba bowiem wydawać pieniędzy na zakup nowych tabliczek.

Tabliczki na drzwi – kiedy jeszcze się je stosuje?

Dzięki tabliczkom na drzwi można bez większego problemu odróżnić miejsca mające charakter ogólnodostępny od tych, które stworzono dla personelu określonej instytucji. Chodzi w tym przypadku o pokoje o charakterze socjalnym, magazyny, toalety dla pracowników oraz wszystkie te miejsce, do których z jakiegoś powodu osoby postronne nie powinny mieć dostępu. Wykorzystując tabliczki na drzwi, można również oznaczyć punkty, w których palenie jest zabronione. Takie tabliczki, które przedstawiają zakaz palenia, są na ten moment bardzo popularne. Bardzo często na tych tabliczkach w miejscu napisu umieszczony jest skreślony symbol papierosa. Dla znacznej części osób przekaz takiego typu znaku jest zatem wyjątkowo przejrzysty. Nie zapominajmy również, że tabliczki informacyjne wiesza się też na drzwiach wejściowych do budynków, które wyposażone są w ułatwienia dla osób niepełnosprawnych.

Nasza siedziba:
Lundi Sp. z o.o.
ul. Kazimierza Wielkiego 58
32-400 Myślenice

Tel.: +48 12 268 74 00
E-mail: [email protected]