Kolczyki na biglach – komfort i elegancja

kolczyki bigle, kolczyki na biglach, biżuteria srebrna

Kolczyki to nie tylko ozdobne minerały oraz inne materiały. Ważne są bowiem zarówno ich projekty, ale także walory praktyczne – kolczyki, jakich nie nosi się wygodnie z pewnością nieczęsto będą wyciągane z opakowania. Dlatego kupując kolczyki powinniśmy dowiedzieć się, który rodzaj zapięcia mają. Rozmaitość zapięć jest rzecz jasna ogromna – angielskie, sztyfty oraz bigle. Który typ będzie najlepszym pomysłem? Warto na przykład kupić kolczyki na biglach – są bowiem praktyczne oraz doskonale wyglądają.

Kolczyki na biglach – jak dobrać?

Kolczyki na biglach polecane są przede wszystkim dla kobiet o dość kanciastej twarzy – są długie, zatem dodają twarzy ostrości. Świetnie będą się też prezentowały na okrągłej twarzy – szczególnie, jeśli wybierzemy kolczyki z biglami z długimi ozdobami. Warto oczywiście zaznaczyć, iż panie o nieco odmiennej buzi również mogą postawić na kolczyki na biglach – muszą tylko dobrać odpowiedni model.

Kamienie na biglach z dekoracyjnymi kamieniami

Kolczyki na biglach wytwarzane są z rozmaitych minerałów – to zależne jest od kosztów ich pozyskania oraz wyobraźni złotnika. Największym zainteresowaniem cechują się niewątpliwie kolczyki na biglach z turkusem, bursztynem oraz minerałami sztucznymi – między innymi z chalcedonem. Jakie warto kupić? To sprawa własnych upodobań – niekiedy korzystniej wypadną kolczyki z topazem, kiedy indziej lepiej zda egzamin kamień sztuczny, więc kupno kolczyków należy przeanalizować samemu.

Nasza siedziba:
Sklep internetowy Biżutik.pl
ul. Grzegórzecka 78/8
31-559 Kraków

E-mail: [email protected]