Srebrna biżuteria nigdy nie wyjdzie z mody

Co powinieneś wiedzieć o biżuteria srebrna sklep internetowy?

Jest z nami od stuleci i mimo pojawienia się różnych nowatorskich wzorów, naprawdę mało ewoluowała. Biżuteria nadal pełni tę samą funkcję – jest swoistą dekoracją człowieka i pozwala na oddanie własnego charakteru. Nic więc dziwnego, że biżuterię równie często zakładają panie i mężczyźni, maluchy i ich rodzice, ludzie z najróżniejszych grup społecznych. Niezależnie od tego, które projekty lubimy, prawie za każdym razem biżuteria jest produkowana z takich samych surowców – najczęściej ze srebra. Czemu więc srebrna biżuteria bywa tak chętnie wybierana? Jak troszczyć się o srebrne przedmioty, żeby posłużyły przynajmniej kilka dziesięcioleci?

Bezpieczna srebrna biżuteria

Głównym atutem srebrnej biżuterii okazuje się niewątpliwie fakt, iż jej stosowanie pozwala ustrzec się wielu schorzeń. Srebro jest antybakteryjne, więc noszenie srebrnej biżuterii bywa zalecane osobom, które niedawno przekłuły uszy. Nie sposób zapomnieć również o jego atrakcyjności, która idzie w parze z dość niskimi cenami.

Jak dbać o srebrną biżuterię

Srebro wytrzyma wiele lat, jednak powinniśmy prawidłowo o nie zadbać. Co najważniejsze – nie nośmy srebrnej biżuterii, kiedy pracujemy – może się ona zarysować czy pęknąć w zetknięciu z detergentami. Srebrna biżuteria musi również być myta w wodzie ze spirytusem lub amoniakiem. Trzeba trzymać ją w pudełku z miękką wyściółką – nie dopuścimy tak do jej uszkodzenia.

Nasza siedziba:
Sklep internetowy Biżutik.pl
ul. Grzegórzecka 78/8
31-559 Kraków

E-mail: [email protected]