Srebrne kolczyki – najpiękniejsza biżuteria

kolczyki, kolczyki srebrne, srebrne kolczyki

Srebrne kolczyki to zdecydowanie jedne z najchętniej wybieranych przez Polki dodatków. Sprawdzają się na każdą okoliczność – wyjątkowo wzniosłą i w luźniejszym klimacie. Sprawdźmy co sprawia, że są tak rozchwytywane, a także gdzie możemy je nabyć.

Srebrne kolczyki – najmodniejsze rodzaje

Srebrne kolczyki występują w rozmaitych rodzajach. Najbardziej na czasie są urocze wkręty, które pasują na każdą okazję, są skromne, a równocześnie eleganckie. Równie często wybierane są długie kolczyki, które cudownie wysmuklają sylwetkę. Mogą być okraszone naturalnymi klejnotami albo całkowicie proste. Elementy zrobione ze srebra nie podrażniają skóry, co niejednokrotnie ma miejsce w przypadku błyskotek z stopów nieszlachetnych. Najbardziej niebanalne kolczyki uzyskano techniką matowienia, więc wybierając je zwróćmy uwagę na numer próby oraz technologię ich wykonania.

Wyczyść swoje srebrne kolczyki

Żeby srebrne kolczyki zawsze prezentowały się jak nowe, musimy skrupulatnie je pielęgnować i na bieżąco usuwać śniedź. Należy wycierać je regularnie miękką szmatką wyprodukowaną z miłego w dotyku tworzywa, używać specjalistyczne produkty nabłyszczające, a przeznaczone na specjalne okazje kolczyki chować w zamkniętych szkatułkach. Nie wykorzystujmy natomiast przestarzałych technik czyszczenia, typu pasta do zębów czy sól. Tego typu preparaty mocno naruszają delikatną fakturę srebra.

Gdzie znaleźć największy wybór srebrnych kolczyków?

Najlepszy wybór ozdób jest na pewno w sklepach internetowych, które proponują szybką dostawę i przeróżne obniżki cen. Poza tym zakupy w internecie to niezwykła wygoda, którą na pewno docenią przede wszystkim zabiegane kobiety.