Subtelny dodatek do licznych stylizacji – kolczyki serduszka

kolczyki serduszka

Kolczyki serduszka są chętnie wybieranym rodzajem biżuterii damskiej i dziecięcej – można je założyć na wszelkie okazje, rewelacyjnie uwydatniają urodę, są również kapitalnym pomysłem na upominek. Jakie typy kolczyków dostępne są w sprzedaży? Z jakich materiałów zwykle są produkowane kolczyki serca?

Kolczyki serduszka – wzór nie tylko dla dzieci

Wzór serca jest częstokroć wykorzystywany w jubilerstwie. Stanowi on punkt wyjścia do projektowania kolczyków tak dla kobiet, jak i dla dzieci. Kolczyki serduszka bywają subtelnym dodatkiem do wielu stylizacji. Występują zarówno w postaci modeli wiszących, jak i sztyftów. Ten drugi typ kolczyków jest przeważnie wybierany na niezobowiązujące okazje – nakładamy je na co dzień albo do pracy. Kolczyki sztyfty nie górują nad stylizacją, tylko delikatnie akcentują naturalną urodę kobiety. Tymczasem długie kolczyki serduszka mogą być użyte do pozornego wysmuklenia szyi i wyszczuplenia oblicza. Tego rodzaju kolczyki zakłada się na randki, wizyty w operze bądź wesela i wspaniale łączą się one ze stylowymi sukienkami. Kolczyki serduszka dla dzieci sprawdzą się z kolei zarówno w szkole, jak i podczas Pierwszej Komunii.

Kolczyki serduszka – świetny prezent dla ukochanej kobiety

Na rynku dostępne są kolczyki serduszka wytworzone ze złota i srebra. Popularnością cieszą się też kolczyki pozłacane – niedrogie, a zarazem prezentują się niezwykle efektownie. Tak kolczyki wiszące, jak i sztyfty mogą być przystrojone kamieniami drogimi, np. cyrkoniami, które uwydatnią urodę właścicielki. U jubilerów kupimy kolczyki serca w kolorze szafirowym czy błękitnym, a także modele emaliowane. Biżuterię ze wzorem serca można dać w prezencie członkowi rodziny, między innymi na Dzień Babci, rocznicę ślubu oraz z wielu innych okazji. Wręczone ukochanej osobie – narzeczonej, matce lub współmałżonce, kolczyki serduszka będą wiecznie przypominać o łączącym was uczuciu, miłości i szacunku.

Nasza siedziba:
Sklep internetowy Biżutik.pl
ul. Grzegórzecka 78/8
31-559 Kraków

E-mail: [email protected]