Wisiorki z ametystami

Chcesz kupić ametysty? Wejdź na http://bit.ly/2wUJvz6

Ametyst to w oczach wielu najpiękniejsza odmiana kwarcu. Występuje między innymi w USA, Mozambiku, Urugwaju i Sri Lance. Złoża tego kruszca znajdują się nawet w Polsce. Ametyst ma fioletowy kolor, który zawdzięcza śladowym ilościom żelaza i glinu. Bogatą kolekcję biżuterii z tymi wyjątkowymi kamieniami szlachetnymi znajdziecie na stronie www.ametysty.com.pl.

Do czego założyć biżuterię z ametystami?

Ametysty znajdowały się w wielu klejnotach koronnych. Ametyst uwielbiała np Katarzyna II Wielka. Znaleźć go było można w berłach brytyjskich królów. Dziś, znajdziesz go w pierścionkach i wisiorkach, choćby na stronie ametysty.com.pl. Wyśmienicie prezentuje się w stylizacjach wieczorowych. Aby delikatnie rozświetlić cerę, warto założyć niewielkie kolczyki na sztyftach z ametystami, jeżeli zaś chcemy uzyskać bardziej widoczny efekt lepiej zdecydować się na duży element, taki jak oprawiony w srebrze ametyst na srebrnym wisiorku.

Biżuteria z ametystami i jej moc

Broszki czy wisiorki z ametystami warto zakładać nie tylko w czasie wielkich okazji, ale również w biurze. Poza pięknym wyglądem, kamień uwalnia podobno od stresu i pomaga radzić sobie z problemami. Czy tak jest w rzeczywistości? Przekonaj się o tym na własnej skórze.