srebrne wisiorki, srebrny wisiorek, wisiorek

Wisiorki – diabeł tkwi w szczególe

Każda kobieta lubi mieć oryginalną biżuterię. Niezależnie jaka to okazja przyjemnie jest mieć odznaczający się element biżuterii. Najlepiej oczywiście by było to coś nowego. Niestety nie każda z nas może zafundować sobie luksus kupowania takiej ilości biżuterii. Tym lepszym rozwiązaniem jest kupowanie wisiorków. Wisiorki są niedrogim sposobem by za każdym razem mieć na sobie coś nieco innego.

Łańcuszki do wisiorków

W zależności od tego na jaką długość łańcuszka się zdecydujesz wisiorek możesz mieć blisko przy szyi, albo nisko na dekolcie. Wpływa to oczywiście na to, jak biżuteria prezentuje się w całości.

Niemniej ważna jest szerokość kupowanego łańcuszka oraz tworzywo, z którego go zrobiono. Nasz wybór może paść na łańcuszek ze srebra, albo złoty, zrobiony z platyny, posrebrzany, albo z białego złota.

Jaki wisiorek można kupić?

Dodatkowej oryginalności naszej biżuterii może dodać wymyślny kształt samego wisiorka. Może on mieć formę klasyczną (owalu, łzy, rąbu itd.), ale również stworzone na podobieństwo zwierząt, przypominające przedmioty użytku codziennego, a nawet z bajkowymi postaciami.

Szeroki wybór jest również jeśli chodzi o materiale z którego są wykonane wisiorki. Wyboru możemy dokonać spośród wisiorków ze słota, srebrnych, posrebrzanych, z tworzywa sztucznego, albo z rożnymi kamieniami szlachetnymi.

Nasza siedziba:
Sklep internetowy Biżutik.pl
ul. Grzegórzecka 78/8
31-559 Kraków

E-mail: [email protected]