Zakupy, porady, możliwość dopasowania biżuterii – atuty sklepu jubilerskiego

W tym miejscu zapoznasz się z aktualnym asortymentem sklepu jubilerskiego Kraków.

Wraz z ewolucją internetu oraz rozkwitem rynku, zreformowaliśmy również nasze nawyki związane z robieniem zakupów. Obecnie entuzjastycznie korzystamy z możliwości zakupów przez internet. I choć w sieci można kupić prawie wszystko, wciąż jest mnóstwo przedmiotów, które zaleca się kupować w tradycyjnych sklepach. Biżuteria jest jedną z nich.

Dlaczego powinno się kupować biżuterię od jubilera?

Kupno platynowego łańcuszka, pierścionka lub broszki wiąże się z wyższym wydatkiem niż te, do których przywykliśmy w trakcie zwykłych zakupów. W związku z tym, aby być pewnym, że biżuteria spełni wszelkie nasze wymagania, najlepiej zobaczyć ją bezpośrednio w sklepie jubilerskim. Jest wiele argumentów, które przemawiają za tym rozwiązaniem. Podczas zakupów w sklepie jubilerskim, zwłaszcza gdy planujemy kupić pierścionek albo obrączki, mamy możliwość przymierzyć biżuterię i sprawdzić jak „na żywo” będzie się ona prezentować na dłoni. Jeżeli natomiast znajdziemy design pierścionka jaki nam się spodoba, ale będzie on za luźny lub za ciasny, jubiler na naszą prośbę dostosuje go do pożądanego rozmiaru ewentualnie zrobi nowy. Kolejną zaletą kupowania wprost w sklepie jubilerskim jest sposobność skorzystania z kompetentnej wskazówki złotnika. Pokażeon, które kamienie szlachetne będą pasować do naszej karnacji, pomoże nam dobrać właściwy kruszec, zaprezentuje popularne nurty we wzornictwie, a osobom poszukującym biżuterii na prezent doradzi, co obecnie daje się z okazji imienin, ślubu czy chrztu.

Dodatkowe usługi jakie oferuje złotnik?

Sklepy jubilerskie nie tylko sprzedają swoje dzieła złotnicze, ale również pełnią dodatkowe usługi. Reperacja zepsutej biżuterii jest główną z nich. Jeżeli zerwał się nam łańcuszek lub odpadł kryształek z kolczyka, jubiler błyskawicznie i sprawnie zreperuje go w swojej pracowni. Jeśli odziedziczymy biżuterię po kimś z rodziny, kto posiadał mniejszy rozmiar palca, jubiler przerobi obwód takiego pierścionka. Na nasze życzenie jubiler wygraweruje również na wisiorku lub pierścionku datę, gratulacje, podziękowania albo inny znaczący dla nas tekst. Natomiast jeżeli pragniemy podarować komuś oryginalny prezent, albo mamy własny pomysł na wisiorek bądź broszkę, możemy polecić jubilerowi wykonanie biżuterii według naszego szkicu. A jeśli w szkatułce posiadamy uszkodzoną ewentualnie zbędną biżuterię, z którą zastanawiamy się co zrobić, zabierzmy ją do sklepu jubilerskiego, gdzie prowadzony jest skup metali szlachetnych.

Nasza siedziba:
Alians - sklep jubilerski
ul. Kalwaryjska 32
30-504 Kraków

Tel.: +48 12-296-32-80
E-mail: [email protected]