Architekt – Bartłomiej Sitarski

Potrzebujesz porady architektów Kraków? Zajrzyj na barteksitarski.pl/o-pracowni.html.

Wybory podjęte na pierwszym etapie wznoszenia lokum wpływają na to, czy odpowie na wszystkie potrzeby. Z tego powodu powinniśmy dokładnie zastanowić się nad wszystkimi aspektami i, jeśli nie mamy odpowiednich umiejętności, każdą decyzję uzgodnić ze specjalistą. Architekt doradzi nam, jak rozlokować każdy z pokojów i ułatwi przystosowanie budynku do naszych potrzeb. Z jakich powodów powinniśmy postawić na pomoc sprawdzonego architekta?

Architekt wie, jak znaleźć odpowiednie technologie

Potencjalni posiadacze własnego lokum mają niekiedy trudności ze znalezieniem materiałów, z jakich budynek zostanie będzie zbudowany. A ten wybór okazuje się naprawdę istotny, gdy mają one ogromne znaczenie dla komfortu domu. Z tego powodu należy jak najszybciej skonsultować to z architektem, by zyskać pewność, że później nie będziemy mieli powodów do narzekań.

Architekt zaprojektuje Twój dom

Dom w starym stylu lub też któraś z bardziej innowacyjnych propozycji? Niski czy piętrowy? Podobnych wątpliwości budujący dom mają całe mnóstwo, a w poradzeniu sobie z tymi problemami doradzi nikt inny, jak architekt. Może polecić któryś z gotowych projektów albo stworzyć go według naszych sugestii.

Jak przygotować się do rozmowy z architektem?

Zanim porozmawiamy z architektem, dobrze przemyślmy swoje potrzeby. Należy też na tym etapie zdać sobie sprawę z tego, jakimi funduszami dysponujemy – architekt będzie mógł doradzić nam najlepsze rozwiązanie – i przygotować wszystkie dokumenty działki.

Nasza siedziba:
Pracownia Architektoniczna Bartek K.Sitarski
ul.Niezapominajek 3/20
30-239 Kraków

Mob.: 601 965 606
E-mail: [email protected]