Chcesz zmienić styl mieszkania? Skonsultuj się z architektem wnętrz

Szukasz porady projektanta wnętrz Kraków? Zajrzyj na https://joannaklusak.com/oferta/

Sposób, w jaki prezentują się pomieszczenia, w których przebywamy, ma ogromny wpływ na nasze samopoczucie. Warto zatem zatroszczyć się o to, by wnętrza naszego mieszkania były funkcjonalne, a ich stylistyka odpowiadał naszym gustom i potrzebom. Aranżacja wnętrz zdaje się nie być skomplikowane, jednak często okazuje się, że aby wykonać ją bezbłędnie, konieczne są fachowe umiejętności. Stawka jest znaczna – chodzi wszak o codzienne dobre samopoczucie w domu, w którym spędzimy kilka albo nawet kilkadziesiąt najbliższych lat. Najlepiej powierzyć to zadanie specjaliście – projektantowi wnętrz.

Projektant wnętrz – kompleksowe projektowanie

Powierzając projektowanie wnętrz architektowi zyskujemy opiekę specjalisty na wszystkich etapach aranżowania – od zakupu nieruchomości, aż po wykończenie i ułożenie mebli. Przygotowane przez niego projekty wnętrz są ergonomiczne i w pełni funkcjonalne. To szczególnie ważne, bowiem optymalne zagospodarowanie dostępnej przestrzeni wymaga ogromnej wiedzy, którą można nabyć tylko podczas studiów i wieloletniego wykonywania zawodu. W ramach pojedynczego zlecenia przygotowywane są zazwyczaj 3 projekty wnętrz – wykonawczy, koncepcyjny i budowlany.

Nie tylko projekty wnętrz – inne usługi

Usługa architekta wnętrz niejednokrotnie nie kończy się wyłącznie na wykonaniu projektów. By jego propozycje zostały urzeczywistnione, na ogół niezbędny jest także nadzór autorski, przejawiający się w samodzielnym zakupieniu materiałów (ewentualnie ich wytypowaniu w sklepach) i opiece nad pracownikami remontującymi mieszkanie. Oprócz wykonania projektów wnętrz, architekt zapewnia też wsparcie przy wyborze nieruchomości, w wykwalifikowany sposób analizując potencjał inwestycyjny i warunki lokalowe danego mieszkania lub domu.

Nasza siedziba:
Joanna Kłusak Architekt
ul. Domki 17/1
31-519 Kraków

Mob.: +48 668 648 646
E-mail: [email protected]