Podpory Peri – szalunki na najtrudniejsze warunki

Dowiedz się, gdzie kupić podpory stropowe

Podpory stropowe to typ szalunków, bez których budowa wszelkich obiektów byłaby niemożliwa. W jaki sposób są wykorzystywane? Dlaczego opłaca się wynająć podpory szalunkowe?

Podpora stropowa – typy i jej zastosowanie

Wśród szalunków odróżniamy podpory stropowe oraz deskowania ścienne i do wykopów. Ten pierwszy wariant stosowany jest do podpierania stropów – dzięki temu tymczasowemu modułowi konstrukcyjnemu można zalać strop cementem i stosowne jego uformowanie. Znaczącą rolę pełnią także drewniane dźwigary i stoliki szalunkowe – niezastąpione w trakcie wykonywania prac budowlanych. Podpory szalunkowe mogą być wyprodukowane ze stali ocynkowanej ogniowo lub malowanej i mają opcję ustawiania wysokości, co pozwala korzystać z nich w wielu sytuacjach. Standardowo na rynku dostępne są podpory o zakresie od 160 do 300 cm lub od 200 do 360 cm.

Podpory szalunkowe – wiodący producenci i możliwość wynajmu

Podpory stropowe charakteryzują się dużą trwałością, są również łatwe w montażu, a możliwości użycia ich w budownictwie są ogromne. Pośród wiodących producentów warto wymienić podpory Peri, szalunki Altrad, jak również elementy produkowane przez firmy Hunnebeck, Pionart czy Olan. Na specjalną uwagę zasługują podpory Peri, które wyróżniają się znakomitą jakością, przemyślaną konstrukcją oraz prekursorskimi rozwiązaniami. Podpory stropowe Peri są przystosowane do używania nawet w trudnych warunkach. Aktualnie wiele przedsiębiorstw budowlanych decyduje się na wynajem systemów szalunkowych – przystępne ceny sprawiają, że usługi te stają się coraz popularniejsze. Wynajęcie podpór stropowych to też oszczędność czasu.

Nasza siedziba:
ABC Szalunki PHU Prata
ul. Skotnicka 272
30-394 Kraków

Mob.: +48 690 999 204
E-mail: [email protected]