Pracownia architektoniczna – Bartłomiej Sitarski

Uzyskaj kompetentną poradę profesjonalistów z biura architektonicznego Kraków, skieruj się tutaj.

Niewątpliwie chcesz, żeby w nowo wybudowanym domu każdy szczegół był taki jak trzeba. Na sukces podjętych przez Ciebie działań znaczący wpływ ma przede wszystkim to, na jaki projekt domu postawisz. Dotarcie do najlepszych ofert nie powinno być na szczęście trudne – projekt może wykonać pracownia architektoniczna albo, kiedy zależy ci na czasie, możesz zdecydować się na katalogowy projekt. Jakie wyjście będzie bardziej opłacalne? Na które z nich się zdecydować?

Nie musisz powierzać projektu biurze architektonicznemu

W internecie niezwykle łatwo dotrzesz do tysięcy projektów domów. Są tam propozycje dla klientów z małymi oczekiwaniami i tych, którzy chcieliby zyskać bardziej nietypowy dokument. Ich najsilniejszą stroną okazuje się z pewnością cena – najtańsze projekty kupimy już za za trochę ponad dwa tysiące złotych. Oprócz tego będzie to idealna opcja dla klientów, którym zależy na krótkim terminie – gotowe projekty możemy mieć od ręki.

Biuro architektoniczne – gwarancja jakości

Usługi świadczone przez biuro architektoniczne okażą się doskonałe dla osób, które chciałyby wybudować dom, który będzie odróżniał się wśród innych nieruchomości. Decydując się na podobne wyjście zyskujemy pewność, że dokument spełni wszystkie nasze wymagania – przed jego sporządzeniem projektant zapyta nas, na których szczegółach najbardziej nam zależy.

Biuro architektoniczne – na jaki koszt się przygotować?

Projekt wykonany przez biuro architektoniczne okaże się niestety dużo droższy od gotowego – klienci, którzy na niego postawią muszą przygotować się na wydatek około dwustu zł za m2.

Nasza siedziba:
Pracownia Architektoniczna Bartek K.Sitarski
ul.Niezapominajek 3/20
30-239 Kraków

Mob.: 601 965 606
E-mail: [email protected]