Producent okien drewnianych – przewodnik po stolarce

producent okien drewnianych

Tradycyjne okna drewniane są bardzo szykowne i ponadczasowe. Sprawdzają się w przypadku każdego obiektu – od starych nieruchomości po futurystyczne wille. W jaki sposób producent okien drewnianych wytwarza swoje produkty i co stanowi o ich trwałości?

Producent okien drewnianych – wybierz sosnę lub meranti

Okna drewniane są energooszczędne, ponieważ wytwarzane są przy użyciu zaawansowanych technologii. Producenci okien drewnianych dodatkowo je impregnują, a pielęgnowanie jest bezproblemowe. Okna drewniane gwarantują doskonałe wrażenia wizualne, mają zaokrąglone kształty, tradycyjne okucia. Mogą być wyprodukowane zarówno z drewna miejscowego – na przykład sosny, jak i gatunków szlachetnych (meranti). Ekologiczne materiały w połączeniu z współczesnymi metodami powodują, że okna drewniane są tak modne w naszym kraju.

Producent okien drewnianych – drewno jako materiał naturalny

Producent okien drewnianych najczęściej proponuje system szyb niskoemisyjnych, zapewnia bezproblemowe otwieranie oraz funkcjonalność. Organiczne drewno można samodzielnie konserwować, dzięki czemu jego trwałość jest najwyższej jakości. Rzecz jasna producent okien drewnianych zapewnia również estetyczne drzwi, pasujące do stuletnich dworków lub współczesnych nieruchomości. Drewno jako komponent nietoksyczny jest całkowicie bezpieczne dla środowiska, zdaje egzamin przy odnawianiu wnętrz. Budując dom warto zatem wybrać szlachetne, solidne i piękne surowce drewniane.

Nasza siedziba:
OKNOSTOL Producent Stolarki Drewnianej Nowoczesnej i Zabytkowej
ul. Elizy Orzeszkowej 2
34-600 Limanowa

Tel.: +48 18 337-60-08
Mob.: +48 505-166-701, +48 511-621-633
E-mail: [email protected]