Projekty budowlane dla firm i osób prywatnych

Brak Ci doświadczenia w tej dziedzinie? Skontaktuj się z architektem Kraków

Biuro architektoniczne świadczy rozległe spektrum usług – realizuje fantazje osób, które pragną osiedlić się w komfortowym i funkcjonalnym domu, ale też adresuje ofertę do firm czy instytucji publicznych. Architekt może wykonać pełny projekt budynku, a następnie czynnie doglądać rozwój prac, zaprojektować przebieg instalacji wewnątrz posiadłości, zaplanować odnowę budynku albo wystąpić z propozycją aranżacji już egzystujących domów.

Jak wesprze Cię profesjonalne biuro architektoniczne?

Szukasz nieszablonowych, oryginalnych projektów budowlanych? Pragniesz, aby Twój dom odróżniał się od wielu budowli w Twojej miejscowości? A może potrzebujesz przemyślanego projektu, który spowoduje, że Twój dom będzie ergonomiczny, a w tym samym czasie po prostu przytulny? Zgłoś się do naszego biura projektów! Pośród projektów budowlanych dostępne są zarówno te zgodne z najnowszymi trendami w aranżacji przestrzeni, jak i plany inspirowane ponadczasowym designem.

Biuro projektów – co pomogliśmy wybudować

Architekt Joanna Kłusak w portfolio ma zarówno projekty wnętrz komercyjnych, budynków publicznych, jak i aranżacji mieszkań czy domów jednorodzinnych. Przykładowe realizacje to m.in. apartamenty pod wynajem, biura, żłobki czy budynki rekreacyjne. Kompozycja przestrzeni i natura projektu dopasowywany jest do specyfiki konkretnego obiektu, jak również osobistych potrzeb zamawiającego. Nasze biuro architektoniczne może również zaplanować praktyczne i pojemne szafy wnękowe, które pozwolą na maksymalne wykorzystanie przestrzeni w domu bądź mieszkaniu.

Nasza siedziba:
Joanna Kłusak Architekt
ul. Domki 17/1
31-519 Kraków

Mob.: +48 668 648 646
E-mail: [email protected]