Prawo pracy w Krakowie – kancelaria prawna

Kancelaria Radców Prawnych Gryniewicz-Marzec sp.k. posiada długoletnie doświadczenie w dziedzinie prawa pracy, zarówno od strony pracodawcy, jak i pracownika. Nasza praca skupia się nie tylko na toczeniu spraw sądowych, ale też na doradztwie w obszarze bieżącego stosowania prawa pracy.

Prawo pracy – rola kancelarii radcy prawnego

Działając w imieniu Pracodawców, na co dzień pomagamy im w tworzeniu wszelkiego typu dokumentacji na etapie powstania stosunku pracy, jego kontynuacji, jak i zakończenia. Pomoc prawna jakiej udzielamy ma za zadanie nie tylko poprowadzić naszych Klientów przez te stadia, ale również uchronić ich przed sprawami sądowymi z zatrudnionymi. Jesteśmy świadomi, że wraz z rozwojem prowadzonej działalności gospodarczej, respektowanie prawa pracy jest coraz większym wyzwaniem. Dlatego też naszym priorytetem jest działanie w dyskretny sposób, dzięki czemu Klient może skupić się na prowadzeniu biznesu, a nie na niejasnościach prawnych.

Prawo pracy – radca prawny jako pełnomocnik Pracownika

Równie często zdarza się nam stawać roli pełnomocnika Pracownika. Na tym etapie o wiele częściej nasza praca polega na prowadzeniu spraw sądowych związanych z nawiązaniem stosunku pracy, niezasadnym rozwiązaniem umowy o pracę lub chociażby godzin nadliczbowych. Niewątpliwie obliguje nas to do zupełnie innego zaangażowania, ponieważ tego rodzaju sprawy wiążą się ze znacznymi problemami na tle postępowania dowodowego. Z tego powodu przekonanie sędziego do racji naszego Klienta staje się dużym wyzwaniem.