Jak nauczyć się modelowania w Blenderze? Zapisz się na kurs

Oferta kursu modelowania 3D w rozsądnej cenie. Przekonaj się co dla Was stworzyliśmy.

Świat rysunku nieprzerwanie ewoluuje i coraz częściej artyści odchodzą od dotychczasowych technik na rzecz kreowania swoich prac wyłącznie cyfrowo. Komputery dają twórcom nie tylko wolność wykonywania dzieł 2D, ale także odwzorowania trójwymiarowych obiektów. Zapoczątkowanie przygody z modelowaniem 3D nie wymaga obecnie wielkich nakładów finansowych – każdy może przecież ściągnąć program Blender, który daje szerokie możliwości tworzenia trójwymiarowych obrazów i animacji, a który przy tym jest całkiem darmowy.

Nauka modelowania 3D we własnym zakresie bywa frustrująca

Korzystania z dowolnego programu można nauczyć się we własnym zakresie, aczkolwiek proces ten ciągnie się wówczas dłużej i często bywa nadzwyczaj irytujący. Z tej przyczyny zapisanie się na kurs modelowania 3D przyniesie wiele korzyści przede wszystkim osobom, które niedawno poznali Blender 3D. Zaznajamianie się z poszczególnymi narzędziami oraz funkcjami czy nanoszenie rozmaitych efektów i tekstur na modelowany przedmiot będzie łatwiejsze, jeśli odbywać się będzie pod okiem doświadczonego instruktora. Nauczyciel na bieżąco prowadzi korektę modeli tworzonych przez kursanta wskazując elementy, które trzeba dopracowac i proponując ku temu trafne drogi. Jak w wypadku każdego kursu dobrze jest, by przebiegał on w małych zespołach, co da nauczycielowi możliwość poświęcenia każdemu uczestnikowi maksimum uwagi.

Modelowanie w Blenderze 3D umiejętność doceniana w świecie filmu i gier komputerowych

Tworzenie modeli oraz animacji 3D jest dzisiaj zdolnością pożądaną i poważaną zwłaszcza w świecie filmu, gier wideo i projektowania. Opanowanie programu Blender 3D rozszerza więc przyszłe perspektywy zawodowe. W trakcie kursu można stworzyć pierwsze zaawansowane dzieła, które później można bez obaw uwzględnić w swoim portfolio. Nie znaczy to jednak, że kursy modelowania 3D przeznaczone są wyłącznie do osób, które pragną pracować zawodowo m.in. w branży gier komputerowych i wiążą z tym swoją przyszłość zawodową. Wielu uczestników takich warsztatów to po prostu hobbyści oraz artyści, którzy chcą spróbować nowych form ekspresji czy też rozwinąć swoje obecne umiejętności.

Nasza siedziba:
Pracownia Domin Kraków
ul. Westerplatte 3/3
31-033 Kraków

Mob.: +48 517 230 274
E-mail: [email protected]