Lekcje rysunku dla przyszłych studentów i pasjonatów

Skieruj się tutaj, aby zdobyć więcej informacji o ofercie szkoły rysunku Kraków.

Rysowaniem można wyrazić siebie i zarobić na życie, aczkolwiek nawet osoby, które nie łączą z nim swojej przyszłości zawodowej, mogą czerpać z niego duże korzyści. Potwierdzano wszak, iż nawet okazjonalne rysowanie zbawiennie wpływa na nasze emocje oraz psychikę. Pozwala się odstresować i zapomnieć o codziennych problemach, jest też ważnym elementem wychowania. Liczne korzyści płynące z rysowania powodują, iż wielu z nas postanawia poprawić swoje plastyczne kwalifikacje. Taką sposobność dają nam lekcje rysunku prowadzone przez profesjonalnych artystów.

Lekcje rysunku – dla kogo?

Grono uczniów, do których adresowana jest oferta szkół rysunku, jest wyjątkowo szerokie. Część zajęć przygotowywanych jest z myślą o najmłodszych, dla których są bodźcem do kształtowania wrażliwości, wyobraźni oraz umiejętności manualnych. Dużo osób zaczynających lekcje rysunku to licealiści przygotowujący się do egzaminów na ASP – dotyczy to szczególnie takich miast jak Kraków, Warszawa, Łódź czy Gdańsk. Nie brak również kursów adresowanych do hobbistów – osób, które zwyczajnie uwielbiają rysować i chcą robić to lepiej, w pełni wykorzystując swoje zdolności.

Czego nauczymy się w szkole rysunku?

Szkoła rysunku oferuje kursy dobrane do potrzeb odbiorców o rozmaitych artystycznych zainteresowaniach. Mnóstwo czasu poświęca się rysunkowi – to bez wątpienia najpopularniejszy typ plastycznej aktywności. Niewiele mniejszą popularnością cieszą się zajęcia z malarstwa. Nauka rysunku i malarstwa to rzecz jasna nie jedyne kursy, które możemy wybrać. Dobre szkoły prowadzą też lekcje rysunku architektonicznego i malarstwa cyfrowego (ang. digital painting).

Nasza siedziba:
Pracownia Domin Kraków
ul. Westerplatte 3/3
31-033 Kraków

Mob.: +48 517 230 274
E-mail: [email protected]