Na czym polega automatyczna obsługa należności?

Zobacz więcej szczegółów o automatycznym księgowaniem faktur na flobo.io.

Biznesmeni bezustannie poszukują rozwiązań, które pozwolą im w łatwy sposób obniżyć koszty działalności, a przy tym zredukować czas tracony na wykonywanie pomniejszych procesów biurowych. Polska aplikacja Flobo, będąca jedną z pierwszych na naszym rynku aplikacji typu Finance Automation, pozwala nie tylko na zautomatyzowanie procesów księgowania przelewów, ale także obsługuje windykację niezapłaconych należności.

Automatyczna obsługa należności poprzez połączenie z serwisem mass collect banku

Automatyczna obsługa należności za pomocą aplikacji Flobo możliwa jest za sprawą integracji tego narzędzia z rachunkiem bankowym i programem finansowo-księgowym firmy. Flobo zbiera informacje o wystawionych fakturach, a potem obserwuje czy przyszły wpłaty od klientów. Integracja z serwisem mass collect banku, w którym firma posiada rachunek, umożliwia aplikacji identyfikację konkretnych płatników, bowiem każdy z nich ma nadany unikalny numer rachunku bankowego, na który przelewa należności. Automatyczne księgowanie przelewów uwalnia przedsiębiorcę z uciążliwego obowiązku manualnego księgowania wpłat, co pozwala na spożytkowanie zaoszczędzonego czasu na wykonanie innych ważnych dla powodzenia firmy zadań. Robot Flobo do automatycznej obsługi należności spełni oczekiwania nie tylko większych firm, ale też i tych mniejszych, które w miesiącu obsługują około 100 faktur. Flobo ma jeszcze jedną przydatną funkcję, wyjątkowo przydatną dla tych właścicieli firm, którzy nieustannie borykają się z nieterminowymi kontrahentami – to opcja automatycznej windykacji należności.

Flobo – dowiedz się czy wdrożyć ją w twoim biznesie

Nie jesteś przekonany czy aplikacja Flobo to odpowiednie rozwiązanie dla przedsiębiorstwa, które prowadzisz? Flobo dostarcza kilka modeli automatycznej obsługi należności, między którymi odnajdziesz tę, która idealnie zaspokoi Twoje oczekiwania. Ta aplikacja bez problemu obsługuje przelewy z tytułu abonamentów, tym samym bardzo dobrze sprawdzi się w uczelniach prywatnych bądź językowych, czyli tam, gdzie płaci się czesne. Flobo przyda się również hostelom, hotelom, a nawet biurom turystycznym – aplikacja obsłuży wpłaty od klientów, nie tylko te jednorazowe, ale i dokonywane w ustalonych transzach. A co z podmiotami oferującymi przeróżne usługi? Jeśli pomiot za realizację usługi wymaga płatności z góry, Flobo będzie kontrolować wpłaty do klientów i przekazywać do realizacji wyłącznie opłacone zlecenia.

Flobo

Mob.: +48 730 74 55 30
E-mail: [email protected]