Nadajnik optyczny zamówisz na www.telmor.pl/Produkty/Optyka-stacyjna/Nadajniki-MTX

Ze względu na fakt, że niemal codziennie korzystamy z sieci telekomunikacyjnych, muszą one obecnie okazać się naprawdę niezawodne. Nie powinno zatem dziwić, że elementy wykorzystywane przez ekipy telekomunikacyjne są wysokiej jakości – wyłącznie tak możliwe będzie wykonanie absolutnie niezawodnej instalacji. Głównymi elementami są rzecz jasna kable, lecz – jak nietrudno się domyślić – bez pozostałych podzespołów właściwe funkcjonowanie instalacji nie byłoby osiągalne. Innymi kluczowymi częściami instalacji RTV są m. in. nadajniki optyczne, które emitują wiązki lasera transmitowane później za pośrednictwem światłowodów.

Nadajniki optyczne – dlaczego istotne?

Jak przed chwilą wspomnieliśmy, nadajnik optyczny to kluczowy podzespół każdej sieci kablowej. Jest on kolejnym elementem konstrukcji po nadawcy danych oraz koderze. Zakodowane dane są w ten sposób przekazywane kablami, zaś następnie transformowane przez detektor, aby dotrzeć do końcowego abonenta. Nadajnik optyczny generuje wiązkę lasera, która cechuje się niskim zniekształceniem informacji i solidnością – dlatego niemal absolutnie zastąpił już pozostałe rozwiązania.

Nadajnik optyczny – gdzie kupić?

By instalacja była efektywna oraz bezpieczna, do jej zamontowania trzeba wykorzystać jedynie podzespoły wysokiej jakości. Nadajnik optyczny z uwagi na ważną rolę musi funkcjonować we wszystkich warunkach – z tego względu o tym, gdzie go nabyć należy pomyśleć już na etapie planowania sieci. Firmom zajmującym się profesjonalnym zakładaniem sieci zaleca się wybór tylko doświadczonych sprzedawców, a jeszcze lepszym rozwiązaniem będzie kupno nadajników optycznych od ich wytwórcy, którzy oferowane przez siebie nadajniki obejmują gwarancją, zaś w przypadku komplikacji w czasie montażu – gwarantują rzetelną pomoc klientom z całego kraju.

Nasza siedziba:
GZT TELKOM-TELMOR Sp. z o.o.
ul. Schuberta 104
80-172 Gdańsk

Tel.: (+48 58) 382-33-49
E-mail: [email protected]