Kurs gotowania dla dzieci pod okiem zawodowego szefa kuchni

kurs gotowania dla dzieci

Dzieci lubią brać udział w kuchni – wybierać i przynosić składniki bądź dekorować ciastka. Chciałabyś rozwijać fascynację Twojej pociechy? Sprawdź kursy gotowania dla dzieci. Od nas dowiesz się, jak wyglądają takie lekcje.

Warsztat kulinarny dla dzieci – czemu warto wysłać na niego dziecko?

Warsztaty kulinarne dla dzieci mogą brać udział pociechy w wieku od 6-10 lat. W czasie warsztatów dzieci nie tylko zdobywają pożyteczne umiejętności, ale również kształtują swoją pomysłowość i uczą się niezależności. A w tym samym czasie kapitalnie się bawią. Komponowanie ulubionych smaków, dobieranie i mieszanie składników i nauka prostych przepisów – całość sprawia, że maluchy z entuzjazmem gotują i są bardziej świadome w kuchni. Dzieci poznają dodatkowo reguły, jakich powinno się przestrzegać w kuchni, co korzystnie wpływa na ich bezpieczeństwo podczas gotowania. W warsztatach mogą też partycypować rodzice, toteż jest to znakomita sposobność do spędzenia czasu wspólnie z potomkiem. Opiekunowie mogą obserwować kulinarne wysiłki swoich dzieci, a później spróbować tego, co przygotowały.

Warsztaty kulinarne dla dzieci z doświadczonym szefem kuchni

Spotkania trwają trzy godziny i odbywają się w Krakowie. W czasie warsztatów dzieci szykują danie główne oraz deser. Młodzi wielbiciele sztuki gotowania mogą wybrać specjały kuchni włoskiej – spróbować swoich sił w pieczeniu aromatycznej, udekorowanej świeżymi składnikami tradycyjnej pizzy, czy też przygotować wyborny makaron na słono lub słodko. W trakcie kursu dzieci przygotowują również pyszną deser – mus z lodami i mascarpone. Nauka powiązana z zabawą to najlepsza metoda za gospodarowanie wolnego czasu, a własnoręczne przyrządzanie ukochanych dań niesie dzieciom sporo satysfakcji. Nawet bardzo nieposłuszny maluch będzie z zaangażowaniem przykładać się do przystrajania tortu bądź przyrządzania smacznej pizzy. Warsztaty kulinarne dla dzieci są organizowane przez profesjonalnego szefa kuchni, który ma wieloletnie doświadczenie oraz odpowiednie nastawienie do dzieci.

Nasza siedziba:
Warsztat Qulinarny
ul. Okulickiego 51 lokal 282
31-637 Kraków

Mob.: +48 662 311 637, +48 507 771 680
E-mail: [email protected]