Rozważasz urlop na południu Polski? Sprawdź online, które atrakcje w Małopolsce warto zobaczyć

Więcej na temat fajnych miejsc w Małopolsce na https://bit.ly/3JOw1pt.

Mimo, że Małopolska to jedno z mniejszych województw w Polsce, ma ono mnóstwo do zaoferowania zarówno przyjezdnym z innych części kraju, jak i zza granicy. Dzieje się tu dużo, toteż czasem ciężko odnaleźć się w potopie informacji o godnych odwiedzenia atrakcjach oraz najnowszych eventach sportowych bądź kulturalnych w Małopolsce.

Portal dla zaintrygowanych atrakcjami w Małopolsce – co tu znajdziesz?

By przybliżyć zainteresowanym ciekawe miejsca turystyczne tego województwa, przygotowano serwis visitmalopolska.pl. Znajdziesz tu wiadomości nie tylko o nieznanych i znanych miejscach oraz zabytkach Małopolski, ale też o pokazach i imprezach sportowych, folklorystycznych czy kulturalnych organizowanych na jego obszarze. Portal prowadzony jest w ramach projektu Małopolskiego Systemu Informacji Turystycznej. W czym pomoże serwis? Podróżnicy planujący pobyt w Małopolsce już na głównej stronie zauważą mapkę, na której błyskawicznie odszukają hotele, motele i kempingi, Centra Informacji Turystycznej, jak również zabytki i galerie położone w miastach Małopolski. Portal pomaga zorganizować wizytę na południu Polski również pod względem logistycznym, dostarczając informacje zarówno o wypożyczalniach aut i parkingach, jak i o lotniskach i dworcach. Oprócz tego dla tych, którzy z przeróżnych powodów nie mogą zobaczyć Małopolski na własne oczy, serwis przygotował liczne wirtualne spacery przedstawiające między innymi Małopolską Trasę Światowego dziedzictwa UNESCO, trasy rowerowe oraz piękno miejscowego folkloru.

Katalog konsulatów i proste rozmówki – istotne informacje dla cudzoziemców

Witryna visitmalopolska.pl nie zaniedbuje też turystach z zagranicy, którzy ochoczo zjeżdżają do Krakowa, Zakopanego i innych tatrzańskich miejscowości. Newsy dodawane na portalu dostępne są wobec tego w języku angielskim, ale oprócz tego w między innymi w języku niemieckim, francuskim, hiszpańskim i włoskim. Zagraniczni podróżnicy znajdą tu rejestr konsulatów i ambasad mających swoje siedziby w regionie województwa małopolskiego. Nadzwyczaj przydatna dla cudzoziemców może być także sekcja Rozmówki, w której poznają podstawowe wyrażenia i zwroty, które pozwolą im dogadać się z Polakami w codziennych sytuacjach, w których mogą się znaleźć w czasie pobytu naszym kraju.

Nasza siedziba:
VisitMalopolska.pl
Oficjalny portal turystyczny Województwa Małopolskiego