Czy warto dodać panoramę sferyczną do profilu firmy na Facebooku?

Na www.fotografsv.pl/zdjecia-360-stopni-na-facebooka/ uzyskasz rzetelną pomoc specjalistów w zakresie tworzenia panoram sferycznych

Sferyczne zdjęcia panoramiczne to niezmiernie popularna i nowoczesna metoda prezentowania pomieszczeń lokali usługowych czy zakładów pracy. Zazwyczaj widzimy je wędrując po wizytówkach Google Moja Firma lub Google Street View, ale też napotykamy je na najczęściej używanym portalu społecznościowym – na Facebooku. Umożliwia on dodanie na profilu firmy takiej interaktywnej fotografii. Jak więc możesz zastosować zdjęcia 360 stopni do promowania Twojej firmy na Facebooku? Odpowiedzi prezentujemy w dalszej części artykułu.

Co wyróżnia panoramy 360 stopni?

Zdjęcia 360 stopni to sferyczne zdjęcie panoramiczne, które jesteśmy w stanie oglądać pod każdym kątem. Swobodne przesuwanie fotografii sprawia wrażenie realnego przebywania w oglądanym miejscu. Panoramy sferyczne na Facebooku pozwalają na odwiedzenie nieruchomości, budynku czy lokalu poprzez opcję wyboru kierunku, w którym patrzymy. Fotografie tego typu przygotowuje się z pomocą dedykowanych aparatów i aplikacji. Dla odbiorców wyłączną różnicą w porównaniu do zwykłych fotografii cyfrowych to sposobność wybrania kursorem takiego zdjęcia, a potem poruszanie nim w dowolnym kierunku.

Sferyczne zdjęcia panoramiczne – promuj swój biznes na Facebooku

Panoramy sferyczne na Facebooka to idealna metoda na promowanie własnej firmy bądź biznesu. Zdjęcia 360 stopni dają znaczne możliwości prezentacji wnętrza lokalu usługowego, hostelu czy biura. Taka forma fotografii jest znacznie bardziej ciekawa oraz pomaga szczegółowo poznać dane punktem. Publikacja Panoram sferycznych na Facebooku będzie korzystnie oddziaływać na nasz wizerunek naszego biznesu przez klienta i podniesie jego zaufanie do oferowanych przez nas usług, co zaprocentuje o wiele większym prawdopodobieństwem, że z nich skorzysta.

Sferyczne zdjęcia panoramiczne warto wykorzystać na Facebooku w szczególności jeśli prowadzimy biznes, który opiera się na komfortowych pomieszczeniach (np. sale konferencyjne bądź hotel), ale także jeśli chcemy pokazać naszym klientom miejsce, w którym działamy lub nakłonić zainteresowane osoby, aby skorzystali z naszej oferty rekrutacyjnej.

Przygotowanie zdjęć 360 stopni zleć profesjonaliście!

Wykonanie panoramy sferycznej, aczkolwiek w teorii jest możliwe do opracowania samodzielnie, niemniej jednak do celów reklamowych warto wybrać profesjonalnego fotografa, który zajmuje się na co dzień tematyką interaktywnych zdjęć. Dlaczego to najlepsze rozwiązanie? Polecenie tego zadania wykwalifikowanemu fotografowi daje gwarancję stworzenia najlepszej jakości zdjęć, które dodatkowo będą bardziej przyjazne dla widza. Sama usługa nie jest także droga ani trudno dostępna. Na stronie Google Moja firma — Street View znajdziemy wykaz fotografów polecanych przez Google do przygotowania panoram sferycznych. W katalogu tym znajdują się wyłącznie Ci fotografowie, którzy spełnili konkretne wymagania jakościowe Google i opublikowali określoną liczbę poprawnych zdjęć 360 stopni.

Nasza siedziba:
Daniel Myhal
Rekomendowany Fotograf Google

Mob.: +48 510 750 291
E-mail: [email protected]