Masz mało klientów? Zainwestuj w wirtualny spacer 3D po firmie

Na www.fotografsv.pl uzyskasz kompleksową pomoc profesjonalistów w zakresie sporządzania wirtualnego spaceru Kraków

Wirtualne spacery, które rozpowszechniły się wraz z udostępnieniem usługi Google Street View, zyskują coraz bardziej na popularności, dzięki czemu znajdują zastosowanie w reklamie firm. Pozwalają w prosty sposób pokazać siedzibę firmy bądź nieruchomość, która jest istotna w naszym biznesie. Jest to ciekawa prezentacja, którą opłaca się dodać w wizytówce Google Moja Firma. Dużo podmiotów nie do końca jednak wie, jak działa wirtualny spacer w Google Moja Firma, jak powstaje, a także co daje jego umieszczenie w wizytówce firmy.

Wirtualny spacer VR – podnieś atrakcyjność swojego biznesu

Wirtualny spacer w Google Moja Firma to połączone ze sobą fotografie, które układają się w realistyczny model danego wnętrza. Możemy w nim zaglądać w różne części pomieszczeń i przeskakiwać do następnych lokalizacji nieruchomości, w której zdalnie przebywamy. Wirtualny spacer to zatem możliwość odwiedzenia poszczególnych pomieszczeń budynku i swobodnego poruszanie się po nim. Wirtualne spacery można publikować obok zdjęć w wizytówce Google Moja Firma. Spacer taki jest udostępniany internautom przeglądającym Google Maps w poszukiwaniu usług w naszej okolicy. Spacer 360 stopni w wizytówce Google Moja Firma ma formę fotografii, a po kliknięciu na ten element Google przenosi nas do dedykowanej witryny, gdzie rozpoczynamy wędrówkę po danej nieruchomości. Spacer jest wgrywany na serwery Google, więc nie musimy troszczyć się o jego utrzymanie czy dodatkowe opłaty. Możemy go natomiast prezentować klientom na stronie internetowej naszej firmy.

Które branże mogą zyskać na wirtualnym spacerze 3D?

Wirtualny spacer w Google Moja Firma opłaca się dodać do wizytówki z kilku powodów. Najistotniejszy z nich to kreacja wizerunku rzetelnej firmy i jak najlepsze zaprezentowanie się przed klientami. Dzięki temu dużo chętniej wybiorą nas z ofert konkurencyjnych marek, jak również obdarzą nas większym zaufaniem. Jeżeli na naszej stronie www oraz w wizytówce Google Moja Firma będziemy posiadali wirtualny spacer i zdjęcia bardzo dobrej jakości, wyszukiwarka Google sama oceni nas lepiej i będzie wyróżniać nas bardziej od konkurencyjnych firm nie posiadających takiego spaceru. Aktywowanie wirtualnego spaceru w Google Moja Firma jest również bardzo proste. Na rynku istnieje wielu doświadczonych fotografów, którzy w rozsądnej cenie i – co równie ważne – bardzo szybko sporządzą taki spacer i wgrają go do naszej wizytówki.

Wirtualny spacer w Mapach Google jest przydatny w wielu branżach. Bezspornie będzie to sektor turystyczno-hotelarski, w której możemy go użyć, aby pochwalić się najlepszymi nieruchomościami. Można też zaprezentować tym sposobem swoje biuro czy punkt, gdzie pracujemy, np. gabinet medycyny estetycznej lub restaurację. Wirtualny spacer okaże się pomocny też wtedy, kiedy poszukujemy nowych pracowników, by zachęcić ich do zgłoszenia się na rekrutację do naszej firmy.

Nasza siedziba:
Daniel Myhal
Rekomendowany Fotograf Google

Mob.: +48 510 750 291
E-mail: [email protected]