Pozycjonowanie firm z Krakowa – komu zlecić tę usługę?

Chcesz poznać więcej informacji o pozycjonowaniu Krakow? Zajrzyj na seo4.net.

Wszechobecność internetu oraz wygoda wykorzystania go w celu wyszperania potrzebnych usług i artykułów doprowadziła do tego, iż każda marka chce obecnie być zauważalną w sieci. Rzecz jasna, samo postawienie strony firmowej nie oznacza, iż nowi klienci do nas trafią – istotna jest wszak obecność na wysokich miejscach w wynikach wyszukiwania. Sporo niedużych firm, funkcjonujących jedynie w określonym województwie bądź nawet w jednej miejscowości, np. w Krakowie lub w Katowicach, zastanawia się, czy pozycjonowanie strony firmowej przyniesie korzyści. Odpowiedź jest jedna – tak!

Pozycjonowanie lokalne stron – zaprezentuj swoją ofertę ewentualnym klientom

Internauci szukając w wyszukiwarkach ofert sklepów lub usług stosują na ogół frazy lokalne, czyli zawierających nazwę danej miejscowości, przykładowo “sklep z oponami kraków”, “restauracja bliskowschodnia kraków” lub “wizażystka kraków”. W związku z tym pozycjonowanie lokalne stron jest okazją dla drobnych firm na pokazanie swoich usług docelowym odbiorcom, zamieszkującym konkretną miejscowość. Oferta pozycjonowania dla biznesów regionalnych ma wszelkie cechy tradycyjnego pozycjonowania. Wyróżnia się w zasadzie tym, że strategia SEO zorientowana jest na zwiększenie widoczności zwłaszcza fraz lokalnych, na przykład przez założenie i optymalizację wizytówki GMF, przygotowanie zoptymalizowanego pod te frazy treści oraz pozyskiwanie linków z tzw. NAP-ami, które pomagają wyszukiwarkom powiązać stronę z daną lokalizacją.

Pozycjonowanie i optymalizacja dla firm z Małopolski

Krakowska agencja SEO4.net zajmuje się pozycjonowaniem, optymalizacją i tworzeniem stron www od blisko 15 lat. W trakcie tego okresu dogłębnie poznaliśmy miejscowy rynek, dzięki czemu pomogliśmy wielu regionalnym podmiotom zwiększyć widoczność ich stron www i w ten sposób trafić do nowych klientów. Świadczymy wszechstronne usługi SEO, łączące w sobie poprawę treści, link building, jak również optymalizację techniczną strony. Nad realizacją planu zgodnie z zaproponowanym harmonogramem działań czuwa indywidualny opiekun, a klient może sprawdzać cyklicznie efekty pozycjonowania korzystając z autorskiego narzędzia SEO Extranet.

Nasza siedziba:
SEO4.net Pozycjonowanie i Optymalizacja
ul. Grzegórzecka 78/8
31-559 Kraków

Tel.: 12 384 83 00
Mob.: + 48 600 21 20 61
E-mail: [email protected]