Reklamuj swój biznes w mediach społecznościowych – filmy korporacyjne

Filmy korporacyjne to nowoczesny sposób promocji przedsiębiorstw, ich towarów lub usług. Za pomocą kilkuminutowego klipu złożonego z interesujących ujęć można pokazać atmosferę panującą w firmie, przedstawić jej historię, sukcesy, misję oraz hasło przewodnie. W klipie warto również pokazać pracowników, którzy na co dzień budują daną organizację. Filmy korporacyjne znakomicie kreują wizerunek firm, niezależnie od tego, czy jest to zakład produkcyjny, polski oddział międzynarodowej korporacji, instytucja publiczna, duża organizacja czy inny podmiot.

Filmy korporacyjne – wypromuj swoje przedsiębiorstwo

Wideo marketing to jeden z najprężniej rozwijających się sektorów rynku. Badania dowodzą, iż materiał filmowy znacznie lepiej przekazuje nacechowanie emocjonalne niż standardowe formy reklamy, z tej przyczyny coraz więcej osób działających w obszarze marketingu używa go do promocji firm. Filmy korporacyjne można zamieścić w serwisach społecznościowych (Instagram, Facebook czy YouTube), a także na stronie internetowej firmy. Materiał filmowy szybko dotrze do potencjalnych odbiorców, a interesujący scenariusz i dynamiczny montaż klipu przykuje ich uwagę.

Filmy korporacyjne –

Samodzielna produkcja filmu korporacyjnego to bardzo duże wyzwanie – potrzebny jest specjalistyczny sprzęt (oświetlenie, kamery, oprogramowanie do montażu), a także odpowiedni pomysł i scenariusz, dlatego najlepszym rozwiązaniem będzie skorzystanie z oferty firmy, na co dzień zajmującej się produkcją klipów. Profesjonalna ekipa zatroszczy się o każdy element filmu (łącznie z dodaniem muzyki, napisów czy głosu lektora), a nowoczesny sprzęt pozwoli utrwalić materiał w doskonałej rozdzielczości.