Wirtualny spacer. Zobacz, kto potrafi to przygotować.

Promocja firmy w Mapach Google to w dzisiejszych czasach ważny punkt reklamy marki w sieci. Dzięki niej jesteśmy widoczni dla osób wyszukujących określonej usługi w danej lokalizacji i umożliwia to pozyskanie wielu klientów. Istnieje fenomenalny sposób, aby wśród sporej ilości podobnych przedsiębiorstw w naszej lokalizacji wyróżnić się na Mapach Google i zdystansować konkurencyjne marki. Ale czym jest wirtualny spacer 3D? Czy powoduje, że promocja firmy w Mapach Google jest jeszcze skuteczniejsza? Dlaczego należy w niego zainwestować? Odpowiedzi prezentujemy poniżej.

Czym jest promocja firmy w Mapach Google?

Promocja firmy w Mapach Google zaczyna się od dodania wizytówki w Google Moja Firma i zaistnieniu na mapie w danej lokalizacji. Od tej pory jesteśmy oznakowani na mapie Google jako pinezka i widoczni dla użytkowników, którzy szukają konkretnych usług, przedsiębiorstw lub marek. Jednak sama obecność w tym miejscu może nie wystarczyć, aby prześcignąć konkurencyjne marki i zdobyć klienta. Aby promocja firmy w Mapach Google przyniosła efekty, warto wykonać kilka dodatkowych kroków, które pozwolą nam sprawniej się reklamować. Z pewnością należy do nich dodanie w wizytówce Google Moja Firma adresu strony internetowej firmy, umieszczenie estetycznych zdjęć, wszystkich aktualnych danych i stosownego opisu firmy. Jest też inny bardzo dobry sposób na promocję naszej firmy w Google Maps, który wyróżni nas na tle wielu marek, ponieważ nadal mało firm go używa. Jest to wirtualny spacer po naszej firmie, który można umieścić jako dodatek tradycyjnych zdjęć w wizytówce na mapach Google.

Wirtualny spacer Google Maps – czy to się opłaca?

Wirtualny spacer po firmie to spacer analogiczny do Google Street View, ale przedstawiający naszą nieruchomość lub biuro. Za pomocą wirtualnego spaceru możemy przemierzać korytarze i przyjrzeć się pomieszczeniom. Taki spacer możemy też odbywać na rozmaitych urządzeniach np. mobilnych czy też w okularach VR. Umożliwia to każdemu klientowi wygodne i szybkie sprawdzenie “każdego kąta” naszej firmy. Choć technika ta nie jest trudna do wykonania, jest niesamowicie efektowna i przyciąga wielu internautów. Nadal jednak mało przedsiębiorstw postanawia ją wykorzystać, pomimo tego, iż wirtualny spacer VR ma bardzo wiele zalet i jest jedną z najskuteczniejszych metod na efektywną promocję firmy w Mapach Google oraz wyprzedzenie konkurencji w naszej lokalizacji. Warto uzupełnić wizytówkę na Mapach Google o taki spacer, gdyż sama wyszukiwarka wyróżnia wizytówki posiadające profesjonalne i wysokojakościowe zdjęcia czy wirtualne spacery. Również klienci mający możliwość zwiedzenia naszej firmy, hotelu czy gabinetu medycznego, częściej przekonają się do skorzystania z naszej oferty. Raz wydane środki na stworzenie takiego spaceru będą procentowały przez kolejne lata bez potrzeby ponoszenia dodatkowych kosztów.

Nasza siedziba:
Daniel Myhal
Rekomendowany Fotograf Google

Mob.: +48 510 750 291
E-mail: [email protected]