Tworzenie stron Kraków - sprawdź informacje o ofercie na http://bit.ly/2eRtOzg

Wygoda stron internetowych bierze się przede wszystkim z ich wzornictwa. Projektując witryny internetowe powinniśmy nie tylko opierać się na względach wizualnych, ale także doświadczeniu klientów – gdy nawigacja po serwisie będzie dla nich przyczyną trudności, szybko wejdą na inną stronę lub wybiorą usługi innej firmy. By zatem strona przyniosła nam spodziewane zyski, warto zatroszczyć się o to, by była odpowiednio zaplanowana. Jak jednak wygląda właściwie wykonana strona? Jak zadbać, by użytkownicy nie opuścili jej za prędko?

ABC projektowania stron internetowych

Centralną regułą, jaką powinniśmy sugerować się tworząc witryny internetowe jest wyróżnienie najważniejszych elementów portalu – przyciągną wtedy uwagę internauty i nakłonią go do akcji. Najłatwiej uczynić to można dzięki wykorzystaniu kontrastowych odcieni, pamiętając oczywiście o tym, by tony bilansowały się na stronie. Istotna jest także to, żeby najważniejsze elementy witryny umieścić na osi, po której wędruje uwaga użytkownika – to kwestia rozwiązań od lat stosowanych w sieci.

Komu zlecić projektowanie stron internetowych?

Jak nietrudno się domyślić, zaprojektowanie dobrej strony www nie jest łatwe. W razie strony komercyjnej nietrafionym rozwiązaniem okaże się więc amatorskie jej zaprojektowanie. Chcąc zyskać gwarancję, iż strona będzie przynosić zyski, warto zlecić to specjalistom – najlepiej agencji doświadczonej tak w projektowaniu witryn, jak i ich programowaniu, optymalizacji i pozycjonowaniu.

Nasza siedziba:
SEO4.net Pozycjonowanie i Optymalizacja
ul. Grzegórzecka 78/8
31-559 Kraków

Tel.: 12 384 83 00
Mob.: + 48 600 21 20 61
E-mail: [email protected]