Na tej stronie otrzymasz rzetelną pomoc profesjonalisty w dziedzinie sporządzania wirtualnego spaceru

Wirtualne spacery Google to ciesząca się niezwykłą popularnością forma przeglądania różnych miejsc. Bez problemu w ciągu kilku minut możemy się tak wybrać np. na ulice Barcelony czy do egzotycznego Miami, by zobaczyć rajskie krajobrazy. Dzięki tej metodzie mamy możliwość nie tylko turystycznie odwiedzać niedostępne zakątki świata, ale także przygotować spacer Google po naszym hotelu czy firmie oraz pokazywać je przyszłym klientom. Stworzenie takiego wirtualnego spaceru nie jest ani skomplikowane, ani kosztowne, natomiast wygląda ogromnie efektownie i jest skuteczne biznesowo. Czym generalnie są spacery Google? Z jakiego powodu warto je wykorzystywać do reklamy?

Spacer Google — zdjęcia sferyczne z każdego zakątka świata

Spacer Google to opcja pozwalająca zdalnie zwiedzać miejsca na całym świecie. Działa to w ten sposób, że Google robi zdjęcia sferyczne (360 stopni) danego miejsca, a później scala je i udostępnia na swoich mapach. Dzięki takim fotografiom, po wejściu na daną lokalizację, mamy możliwość rozglądania się dół i w górę, na boki oraz możemy samodzielnie decydować, w którym stronę będziemy patrzeć. Pozwala to na uważne przyjrzenie się tej lokalizacji, zupełnie jakbyśmy się tam faktycznie znajdowali. Możemy również zwiedzać okolicę i docierać do innych punktów mapy — cały czas spoglądając w dowolnym kierunku i podziwiając otaczającą nas rzeczywistość.

Street View dla biznesu – użyj go w działaniach marketingowych

Interesującą i zyskującą popularność usługą jest opracowanie wirtualnego spaceru po naszym hotelu, restauracji czy firmie. Przeciwnie do Google Street View, to my angażujemy fotografa, który po przybyciu na miejsce robi zdjęcia danej nieruchomości oraz scala je w wirtualny spacer. Koszt usługi to około kilkuset złotych (jest to zależne przeważnie od wielkości nieruchomości) i zajmuje od kilkudziesięciu minut do nawet kilku godzin. Utworzony wirtualny spacer Google możemy udostępnić w wizytówce firmy w Google Maps obok standardowych fotografii i umożliwić aktualnym i przyszłym klientom odwiedzanie naszej firmy, tak jak zwiedzają np. ciekawe miejsca w Google Street View. Samo umieszczenie wirtualnego spaceru nie jest skomplikowane, nie trzeba płacić za jego utrzymanie, nie licząc rzecz jasna kosztu jego wykonania, a spacer taki możemy także wstawić na naszą firmową witrynę.

Dlaczego warto stworzyć spacer 360 stopni po naszej firmie?

Spacer Google to fantastyczny sposób pozwalający na obejrzenie danego lokalu przez przyszłego klienta. Bez wątpienia opłaca się przygotować taki spacer dla naszej firmy w celach marketingowych. Internauci, patrząc na naszą restaurację, mieszkanie do wynajęcia czy hostel pozyskają mnóstwo przydatnych informacji, które pozwolą im zdecydować się na skorzystanie z naszej oferty. Uznają nas także za profesjonalną markę. Wirtualny spacer Google warto wykonać nie tylko z myślą o klientach, ale również i dla kandydatów do pracy – jeśli oczywiście zależy nam na zainteresowaniu pracowników dobrymi warunkami zatrudnienia. Osoby, które uprzednio przekonają się wirtualnie o standardzie danej firmy, chętniej podejmą z nią współpracę. Spacer Google pomaga w pozycjonowaniu strony i promowaniu naszej firmy w Mapach Google. Spacery Google można włączyć na wszelkich urządzeniach, także tych mobilnych.

Nasza siedziba:
Daniel Myhal
Rekomendowany Fotograf Google

Mob.: +48 510 750 291
E-mail: [email protected]