Szukasz korzystnej oferty obozu tenisowego? Nie zwlekaj! Kliknij tu.

Wakacje to okres, który można spędzić w domu, oglądając kolejne seriale. Możesz też spędzić je w sposób czynny. Ciekawą propozycją spędzenia wakacyjnych miesięcy jest wyjazd na tenisowy obóz.

Obóz tenisowy – aktywnie i fascynująco

W czasie obozu tenisowego możemy wybrać odpowiedni dla siebie kurs nauki tego sportu. Najczęściej zajęcia odbywają się czteroosobowych grupach po 2 h treningu co dzień. Poza tym, uczestnicy uczęszczają na basen oraz grają w laserowego paintballa i biorą udział w innego rodzaju zabawach. Nie zabraknie również wizyt w lokalnych placówkach kultury i zwiedzania okolicy. Z kolei w czasie kilkugodzinnego rajdu można poznawać dziką przyrodę.

Obóz tenisowy – dokąd po

To nieprawda, że niezapomniane wakacje to wakacje zagraniczne. Aby przeżyć wyjątkowe przygody nie trzeba wyjeżdżać daleko. Równie magicznie może być w Beskidach. Właśnie w takich okolicach organizowane są najpopularniejsze obozy tenisowe.

Do kogo kierowane są obozy tenisowe?

Obozy tenisowe adresowane są w szczególności do młodego pokolenia. Świetnie bawić się będą zarówno gimnazjaliści, jak i mniejsze dzieciaki. Istnieją również oferty dla całych rodzin.

Nasza siedziba:
Szkoła tenisa w Krakowie
Teniskraków Maciej Nowacki
ul. Bandurskiego 24
31-515 Kraków

Mob.: +48 505 530 053
E-mail: [email protected]