Pomysł na integrację pracowników – spływ kajakowy po Dunajcu

Spływ kajakowy Dunajcem to wspaniała forma zagospodarowania wolnego czasu, którą docenią amatorzy czynnego wypoczynku. Spływ kajakowy na Dunajcu na odcinku Sromowce Niżne-Szczawnica gwarantuje niezapomniane przeżycia i dużą dawkę adrenaliny. Propozycja jest przeznaczona dla rozmaitych grup turystów – zarówno osób indywidualnych, rodzin, jak i przedsiębiorstw, które chcą zorganizować integrację dla pracowników. Planujesz podróż w góry i na trasie Twojej wycieczki leży Zakopane? Spływ na Dunajcu to atrakcja, której nie powinieneś przegapić.

Dlaczego warto wybrać się na spływ kajakowy po Dunajcu?

Dunajec jest rzeką, która gwarantuje znakomite warunki do praktykowania kajakarstwa, a rozbudowana baza turystyczna będąca w pobliżu powoduje, iż spływ kajakowy Dunajcem staje się niesłychanie popularną odmianą spędzania wolnego czasu. W rzece występują także różne gatunki ryb, które można dostrzec podczas spływu, a przepiękne widoki zapierają dech w piersiach. Trasa wiedzie przez Pieniński Park Narodowy, co pozwala na obserwowanie dzikiej przyrody w pełnej okazałości. Aby wziąć udział w spływie, konieczne jest sygnowanie regulaminu wypożyczalni oraz stosowne przeszkolenie. Pontonami sterują doświadczeni instruktorzy, którzy doglądają bezpieczeństwa uczestników.

Spływ kajakowy na Dunajcu – aktywny odpoczynek w Pieninach

Organizator spływówkajakiem na Dunajcu proponuje klientom do wyboru 3 pakiety – Basic, Active oraz Comfort. Turyści mają zagwarantowane pełne wyposażenie – gumowe kajaki Gumotex Palava albo polietylenowe kajaki turystyczne Aquarius Tram, kamizelki, wiosła, kaski oraz szczelne opakowania. Ze sobą należy mieć ręcznik, koszulkę oraz spodenki do przebrania, a także sportowe buty. Oprócz tego w pakiecie Comfort zapewniony jest przewóz busem ze Szczawnicy.