Wyprawy w góry – dla zapaleńców aktywnej turystyki górskiej

Dowiedz się więcej o wyprawach w góry.

Lubisz sporty ekstremalne i kop adrenaliny? Jeżeli jesteś aktywnym globtroterem, który docenia solidnie przygotowane i bezpieczne wyprawy pod okiem kompetentnych przewodników, zapisz się na wyprawy w góry proponowane przez Exploruj.pl!

Wyprawy w góry – 3 szczeble trudności

Exploruj.pl zaprasza na trekkingi, które prowadzą na pasma górskie niemal każdego kontynentu. Propozycja skierowana jest do entuzjastów turystyki górskiej, tak zakładów pracy, jak i osób prywatnych, które lubią dynamiczne spędzanie urlopu i posiadają umiarkowane doświadczenie w tego rodzaju wycieczkach. Aby wziąć udział w wyprawie nieodzowny jest dobry stan zdrowia oraz mocna kondycja fizyczna. Przygotowywane przez Exploruj.pl wyprawy w góry dzielimy na 3 typy o różnym stopniu trudności – trekkingi bardzo wymagające, wymagające i o poziomie umiarkowanym. Poziom umiarkowany to trekking dla jednostek wyróżniających się sprawnością fizyczną, które brały już udział w ekspedycjach na wierzchołki gór leżących wyżej niż 4 km nad poziomem morza. Wysokim poziomem skomplikowania charakteryzują się szlaki bardzo wymagające, w których biorą udział osoby o dużej tężyźnie fizycznej i ogromnych umiejętnościach.

Z jakiego powodu warto wybrać wyprawy w góry z Exploruj.pl?

Wyprawy w góry gwarantują niezapomniane doznania. Umożliwiają jednocześnie spełnienie marzeń oraz sprawdzenie się w trudnych warunkach. Exploruj.pl korzysta z wykwalifikowanych liderów oraz przewodników znających dogłębnie specyfikę górskiego krajobrazu, ale także entuzjastycznie dzielących się posiadanymi umiejętnościami z członkami wyprawy. Są oni również w stanie zmniejszyć prawdopodobne zagrożenie w skomplikowanych sytuacjach. Exploruj.pl oferuje wyprawy między innymi na pasmo Riła, w Andy i Himalaje.

Nasza siedziba:
Exploruj.pl
ul. Sobiczkowa 53A
34-511 Kościelisko

Tel.: +48 12 444 18 46
Mob.: +48 690 168 051
E-mail: [email protected]