Duża część osób wybierających się w podróż samolotem nie przybywa na lotnisko własnym samochodem, ale przybywa taksówką albo prosi kogoś o przywiezienie. Uznaje się, iż tak jest lepiej, bo w innym wypadku powstałby problem, gdzie zaparkować auto na czas podróży. Warto jednakże wziąć pod uwagę rozwiązanie, jakim jest zostawienie pojazdu na strzeżonym parkingu przy lotnisku. Świetnie chroniony parking długoterminowy, który także przeznaczony jest do parkowania przez krótki czas, zlokalizowany jest niedaleko lotniska Kraków – Balice. Oferta tego miejsca kierowana jest do wszystkich podróżujących, którzy korzystają z portu lotniczego, chcących pozostawić swój pojazd w zaufanym miejscu na cały okres swojej nieobecności.

Parking przy lotnisku – czy opłaca się tam zaparkować?

Najważniejszą zaletą takiego rozwiązania jest oczywiście komfort, gdyż pozwala to przybyć na lotnisko swym samochodem. Pomimo iż parking zlokalizowany jest w pewnej odległości od lotniska, nie jest to żaden problem, ponieważ obsługa parkingu zapewnia transfer podróżujących z parkingu na lotnisko i z lotniska na parking. Nie trwa to dłużej niż kilka minut, a same przejazdy organizowane są niezwłocznie. Ponadto można mieć pewność bezpieczeństwa parkowanego auta, nie tylko dlatego, że jest to parking zabezpieczony wszystkimi możliwymi sposobami. Pozostawione na nim pojazdy zabezpiecza też ubezpieczenie z polisy, a więc strzeżony w ten sposób pojazd może być o wiele bezpieczniejszy niż zostawiony w przydomowym garażu, gdzie zawsze może być narażony na kradzież pod nieobecność, zwłaszcza dłuższą, właściciela. Zaletą tego rozwiązania są także ceny atrakcyjniejsze niż można przypuszczać, a więc jest to ekonomiczne zarówno w przypadku długoterminowego, jak i krótkoterminowego parkowania.

Parking przy lotnisku – usługi dodatkowe

Klienci korzystający z parkingu zlokalizowanego w podkrakowskich Balicach mogą korzystać z jeszcze innych usług. Przede wszystkim mogą wyjechać w ogóle nie martwiąc się o bezpieczeństwo zaparkowanego pojazdu, bo jest on chroniony wszelkimi środkami. Parking jest otoczony przez ogrodzenie i szlaban. Bezpieczeństwo gwarantuje sprawny system monitorujący i oświetlenie, a także doskonale wykwalifikowana ochrona, dozorująca przez całą dobę. W przypadku dłuższej podróży, po powrocie klienci parkingu mogą skorzystać z dostępnego rozrusznika i kompresora albo skorzystać z pomocy obsługi w uruchomieniu samochodu. Powrót jest także tym wygodniejszy, iż po uporaniu się z odebraniem bagażu wystarczy zadzwonić na parking na numer znajdujący się na karcie parkingowej, by już po kilku minutach móc wsiąść do podstawionego busa, który przewiezie na parking.
Wszystkie te usługi wliczone są w koszt postoju, która jest zaskakująco niska, a dodatkowo klienci podkrakowskiego parkingu niejednokrotnie mogą liczyć na różnego rodzaju promocje.