Planujesz dłuższy wyjazd i zastanawiasz się gdzie postawić samochód? Chcesz swobodnie dotrzeć do portu lotniczego, a po przylocie do Krakowa odjechać z niego własnym środkiem transportu? Skorzystaj z pomocy, którą oferuje monitorowany parking przy lotnisku! Do kogo skierowana jest oferta i w jaki sposób zapewnia bezpieczny postój pojazdu?

Parking w Balicach – gdzie zaparkować auto?

Lotnisko w Balicach jest położone na peryferiach Krakowa, co powoduje, że wiele osób może mieć utrudniony dojazd na miejsce odlotów. Najlepszym rozwiązaniem jest oczywiście transport własnym samochodem – nie trzeba wówczas korzystać z autobusów i nosić ciężkich walizek. Co jednak zrobić z autem? Jak zatroszczyć się o jego ochronę przed intruzami? Z pomocą przychodzi parking długoterminowy znajdujący się niedaleko portu lotniczego – miejsca dzieli tylko 1200 metrów, a transport bezpośrednio do terminala zapewniany jest busami, które pokonują trasę błyskawicznie. Warto dodać, że transfer jest wliczony w cenę miejsca parkingowego.

Parking w Balicach – monitorowane miejsca postojowe

Parking przy porcie lotniczym Kraków-Balice liczy ćwierć tysiąca miejsc postojowych, położonych na utwardzonym terenie. Miejsce jest ogrodzone i strzeżone przez całą dobę, co zapewnia ochronę przed wszelkimi intruzami. Do tego pojazdy są objęte ubezpieczeniem PZU. Samochód można zostawić nawet na miesiąc – firma prowadzi bowiem parking długoterminowy. Na jego terenie działa WiFi, a także skorzystać z toalety. Obawiasz się, że po dłuższych wojażach za granicą Twój samochód będzie miał problem z odpaleniem? Parking strzeżony przy Balicach jest wyposażony w specjalistyczne urządzenia do uruchomienia silnika. Postój można opłacić gotówką przy kasie lub podczas rezerwacji online.