Parking monitorowany w Balicach – stała ochrona i transfer na lotnisko

Skieruj się tu jeśli interesuje Cię parking strzeżony lotnisko Balice.

Najistotniejsze plusy lotów samolotem, które spowodowały, że tego rodzaju transport zdobył niebywałe uznanie, to sposobność trafienia także w bardzo odległe miasta świata, wygoda i szybkość. Wyjazd, którego częścią jest przelot samolotem, wiąże się aczkolwiek z kilkoma niedogodnościami, z których największą jest bezsprzecznie problem dostania się na lotnisko – a multum osób w tym celu musi wszak przebyć setki kilometrów. Tak daleką drogę najłatwiej jest pokonać prywatnym autem. Co jednak zrobić z nim w trakcie samego wyjazdu? Jak po jego pozostawieniu dojechać do portu lotniczego? Te i inne komplikacje połączone z przyjazdem na lotnisko swoim samochodem rozwikła znalezienie dobrego parkingu w okolicy lotniskaobsługującego międzynarodowe przeloty.

Utwardzony parking przy lotnisku w Krakowie – zarezerwuj miejsce przez internet

Wylatujący z lotniska w Balicach mogą bez przeszkód rozplanować swój wyjazd tak, by do portu lotniczego dotrzeć swoim samochodem. Na miejscu mogą zostawić go na utwardzonym parkingu w nieznacznej odległości od samego lotniska. W tym czasie nie muszą na pewno martwić się o swój samochód, gdyż parking zapewnia jego pełną ochronę. Nad bezpieczeństwem samochodu czuwać będą ochroniarze, a pomocniczą asekurację stanowi system monitoringu. Skorzystanie z usług parkingu usprawnia możliwość telefonicznej rezerwacji, toteż nie musimy martwić się, iż po dotarciu na parking nie znajdziemy miejsca do postawienia samochodu. Parking jest dodatkowo całkowicie utwardzony, co jest niezmiernie istotne w czasie opadów deszczu lub śniegu.

Parking w Kraków-Balice – możesz liczyć na pomoc jego pracowników

Decydując się na usługi świadczone przez parking strzeżony w pobliżu portu lotniczego możemy liczyć także na spore udogodnienia, dzięki którym podróż przebiegnie bez komplikacji. Najistotniejszym z nich jest w rzeczy samej sposobność skorzystania z przewozu z parkingu do portu lotniczego, którego cena wliczona jest w koszt opłaty za parkowanie. Co więcej, podróżni mogą liczyć na wsparcie zespołu parkingu w wielu wypadkach, jak np. rozładowanie akumulatora czy też obniżenie ciśnienia w oponach.

Nasza siedziba:
Panda Parking
ul.Krakowska 164
32-083 Balice

Mob.: +48 881 662 666, +48 881 663 666
E-mail: [email protected]