Sektor związany z transportem ciągle się rozwija, a to na skutek globalizacji, jak również otwierania się coraz to nowszych rynków na import i eksport. Jednoczenie potrzebuje także bardziej innowacyjnych rozwiązań, przede wszystkim tych koncentrujących się na ulepszeniu procesów transportu produktów. Powstała w Polsce spółka Gniotpol Trailers, będąca producentem zabudów samochodowych, od 30 lat wychodzi naprzeciw permanentnie ewoluującym wymogom branży transportowej.

Zabudowy przestrzenne na zamówienie nowoczesne rozwiązania

Gniotpol Trailers Sp. z o.o. jest specjalistą w produkcji przyczep i zabudów samochodowych. Firma produkuje zestawy solo (przykładowo z windą hydrauliczną upraszczającą załadunek), kubaturowe (przyczepy dwu- i jednoosiowe) oraz BDF (do transportu intermodalnego). To także producent przyczep i innych rozwiązań projektowanych i wykonywanych na zamówienie dla niecodziennych klientów, w tym armii oraz zespołów specjalnych. Do produkcji wykorzystywane są jedynie surowce wysokiej klasy, pochodzące od renomowanych partnerów. Doświadczenie nabyte przez ostatnie trzy dekady pozwala spółce Gniotpol Trailers na konstruowanie prekursorskich rozwiązań na światowym poziomie, co poświadcza m.in. sukces strzeżonych patentem autorskich zestawów kubaturowych z linii 2504, zaprojektowanych do przewozu wyjątkowo wymagających ładunków.

Producent zabudów samochodowych – wszechstronne usługi serwisowe

Producent zabudów samochodowych Gniotpol Trailers Sp. z o.o. oferuje również wszechstronne usługi serwisowe, nie tylko w trybie mobilnym oraz stacjonarnym (w firmowym warsztacie w miejscowości Malnia lub w paru punktach ASO). W przypadku usługi mobilnej nieodzowne reperacje wykonywane są na obszarze krajów UE w terminie określonym przez zamawiającego. Gniotpol Trailers Sp. z o.o. dba także o zabezpieczenie klientów, którzy decydują się na serwis samodzielnie. Części zamienne do naczep spółki są zawsze dostępne, co redukuje okres oczekiwania na ich dostarczenie do minimum, dzięki czemu w dużym stopniu usprawnia to serwis zarówno mniejszych usterek, jak i przeprowadzenie większych napraw.

Źródło zdjęcia – gniotpol-trailers.com.