Na tej stronie poznasz ofertę parkingu Balice

Podróż samolotem staje się coraz popularniejszym sposobem transportu, preferowanym zarówno przez biznesmenów, jak i turystów. Zanim jednak wejdziemy do samolotu, żeby udać się na wycieczkę musimy dostać się na lotnisko. O ile wybierzemy publiczne środki transportu, nasze zmartwienia w kwestii dojazdu znikną po dotarciu do portu lotniczego. Jeśli jednak wolimy skorzystać z prywatnego auta, pojawi się problem: gdzie go zaparkować w trakcie naszej podróży?

Twoje auto pod opieką – tani parking przy lotnisku

Oczywiście najprostszym wyjściem jest poprosić kogoś z rodziny lub znajomego o podwiezienie na lotnisko, a następnie o odbiór po naszym powrocie. Nie wszyscy jednak mają możliwość zorganizować sobie taki transport, ponieważ wiele wylotów odbywa się nocą lub w godzinach pracy. Na szczęście obok wielu ruchliwych lotnisk, np. w podkrakowskich Balicach, powstały długoterminowe parkingi, na których za niewielką opłatą można pozostawić auto na dłuższy czas. Korzystanie z oferty takich parkingów jest całkiem bezpieczne – nad naszym samochodem czuwa profesjonalna ochrona, teren parkingu jest monitorowany, a zaparkowane auta podlegają ubezpieczeniu w trakcie postoju.

Transfer na lotnisko, pomoc techniczna, rezerwacja miejsca – co zapewniają długoterminowe parkingi w Balicach?

Długoterminowe parkingi przy lotniskach często zapewniają także dodatkowe udogodnienia. Na przykład te mieszczące się w Balicach koło Krakowa oferują całodobowo swoim klientom transfer na lotnisko, dzięki czemu dojedziemy do portu lotniczego w pięć minut i to razem z walizkami. Kierowca parkingu zabierze nas z lotniska również po powrocie. Gdy w naszym samochodzie rozładuje się akumulator albo zejdzie powietrze z kół, możemy skorzystać z kompresora, urządzeń rozruchowych lub poprosić o pomoc obsługę parkingu. A posiadacze pojazdów elektrycznych znajdą tam dedykowaną stację do ładowania. Na tego typu parkingach można również zważyć przed wylotem bagaż podręczny i zyskać pewność, że nie przekracza dozwolonych limitów.

Nasza siedziba:
Panda Parking
ul.Krakowska 164
32-083 Balice

Mob.: +48 881 662 666, +48 881 663 666
E-mail: [email protected]