Biuro detektywistyczne – usługi dla firm i osób prywatnych

Usługi detektywistyczne zyskują w naszym kraju coraz większą popularność – dzięki nim można uzyskać dowody do postępowań sądowych, znaleźć bezcenne informacje na temat członków rodziny, a także pracowników. Doświadczona agencja detektywistyczna oferuje kompleksowe usługi i pozwala na sprawdzenie między innymi warunków sprawowania opieki nad małoletnim, wierności małżonka, zasadności wystawienia zwolnienia lekarskiego czy ustalenie źródeł dochodu. Firmy detektywistyczne zatrudniają doświadczonych pracowników posiadających specjalistyczną wiedzę z zakresu prawa czy nowych technologii, dzięki którym pozyskanie cennych informacji jest bez wątpienia łatwiejsze.

Kto przede wszystkim korzysta z pomocy firmy detektywistycznej?

Do biur detektywistycznych często zgłaszają się osoby chcące dowieść niewierności męża lub żony i przedstawić je w charakterze dowodu w sprawie rozwodowej. Nierzadko zdarzają się także sprawy dotyczące ustalenia miejsca przebywania dziecka będącego ofiarą tzw. uprowadzenia rodzicielskiego. Szerokie spektrum usług oferowanych przez profesjonalne agencje detektywistyczne powoduje, że z ich wsparcia korzystają nie tylko osoby prywatne, ale także firmy chcące sprawdzić swoich pracowników. Jest to częste szczególnie w przypadku zawierania kontraktów z tzw. klauzulą poufności (zobowiązującej pracownika do zachowania tajemnicy przedsiębiorstwa) albo umów o zakazie konkurencji.

Usługi detektywistyczne – zleć sprawy zawodowcom

Firma detektywistyczna dysponuje specjalistycznym wyposażeniem, które umożliwia w szybki i skuteczny sposób zdobyć kluczowe informacje. Są to między innymi profesjonalne aparaty, lokalizatory GPS czy kamery. Ich personel ma też biegłość w sprawdzaniu ksiąg sądowych. Raport sporządzony przez detektywa to niepodważalny dowód, który można wykorzystać podczas toczącej się sprawy sądowej.