Catering firmowy – warto zadbać o komfort uczestników szkolenia

Na https://lastrada.pl/catering-dla-firm/ zamówisz catering dla firm.

Negocjacje biznesowe, szkolenie bądź konferencja – każda poważna firma z pewnością pewnego dnia stanie przed nieodzownością zaplanowania wydarzenia tego rodzaju. Łączy się to z rozmaitymi zadaniami, które zwykle nie są w zakresie obowiązków wypełnianych przez zatrudnione tam osoby, jak m.in. dostarczenie posiłków oraz napojów dla jego uczestników. Jeśli organizowane wydarzenie przyciągnie wiele osób, warto skorzystać z oferty cateringu firmowego.

Przekąski bez ryzyka ubrudzenia odzieży – o cateringu firmowym

Konferencje i szkolenia biznesowe to eventy, które przeważnie trwają po 8-10 godzin, częstokroć nawet przez kilka dni. Ich partycypanci otrzymują szczegółowy harmonogram prelekcji, między którymi przewidziane są najczęściej dwie półgodzinne przerwy, w czasie których niemożliwe jest zjedzenie dużego posiłku w okolicznej jadłodajni. Dlatego tak ważne jest zapewnienie gościom małych przekąsek i napojów, które mogą szybko spożyć podczas przerwy, a jeżeli organizator zezwoli, także wziąć na salę, w której odbywa się szkolenie. Przedsiębiorstwa świadczące usługę cateringu firmowego zajmują się przygotowaniem stanowiska z zimnymi i gorącymi napojami, przede wszystkim z herbatą oraz kawą, jak również z niewielkimi przekąskami, które można skonsumować bez ryzyka ubrudzenia dłoni czy ubrania. W ramach usługi cateringu firmowego udostępniany jest także sprzęt do przygotowania ciepłych napojów.

Planujesz kurs? Nie zapomnij o przerwie kawowej!

Przerwa kawowa jest nadzwyczaj potrzebna, pozwala wszak uczestnikom odpocząć po kilku godzinach głębokiej koncentracji. Co więcej jest to też szansa kontaktu z pozostałymi gośćmi oraz przeanalizowania w swobodnej atmosferze zagadnień poruszanych na spotkaniu. Urządzenie z kawą i słodkimi napojami, który można spotkać na stołówkach biurowców, nie ma szans dorównać świetnie zorganizowanej usłudze bufetu kawowego. Partycypanci renomowanych sympozjów lub płatnych wykładów nie mogą wszak pić z papierowych pojemniczków, gryząc przyniesione z domu bądź zakupione po drodze w piekarni kanapki. Zamówienie usługi cateringu biurowego podniesie więc prestiż spotkania i w tym samym czasie pokaże, że jego organizator zatroszczył się również o dobre samopoczucie gości.

Nasza siedziba:
Lastrada Catering Sp. z o.o.
ul. Piastowska 47
30-067 Kraków

Mob.: +48 500 250 967
E-mail: [email protected]