Catering imprezowy – zadbaj o najlepszą obsługę swoich gości

catering imprezy

Sezon wakacyjny obfituje w niesłychanie popularne ostatnio pikniki firmowe oraz imprezy na świeżym powietrzu, ale w zasadzie przez cały rok w różnych miejscowościach kraju organizowane są benefisy, bankiety czy sympozja. Takie eventy muszą mieć stosowną oprawę, której niezbywalnym elementem jest profesjonalnie przygotowany i podany catering. Trafnym rozwiązaniem jest skorzystanie ze wsparcia podmiotu świadczącego kompleksową usługę cateringu na imprezy.

Apetyczne dania, profesjonalni kelnerzy – o cateringu imprezowy

Zdecydowałeś się już na miejsce, w którym odbędzie się piknik bądź zabukowałeś salę bankietową? Świetnie! Teraz trzeba zadbać o to, by zaproszeni na event goście mieli dostęp do pysznych trunków, gorących posiłków oraz przekąsek. Pamiętaj, że na czas prestiżowych bankietów nie wystarczy postawić stoliki z cateringiem gdzieś na uboczu i oczekiwać, że zaproszeni goście obsłużą się sami. Ważna jest cała oprawa – przemyślany rozkład stołów, eleganckie akcenty dekoracyjne, a także prawidłowe ułożenie sztućców i zastawy. Goście wydarzenia zapewne docenią też, jeśli posiłki będą podawać do stołu profesjonalni kelnerzy, a dania będą prezentować się na talerzu niczym w uznanych restauracjach.

Demonstracja live cooking i nie tylko – plusy cateringu na imprezę

Atutem skorzystania z usługi cateringu na imprezę jest bezsprzecznie to, że zatrudniona do pomocy ekipa nie tylko przyszykuje smaczne posiłki, ale także kompleksowo zatroszczy się o całą jego oprawę. Potrawy i przekąski będą dostarczone w wyznaczoną lokalizację, ekipa firmy cateringowej rozłoży oraz nakryje stoliki, a następnie doświadczeni kelnerzy obsłużą gości w czasie imprezy. Na życzenie kontrahenta, jeżeli pozwolą na to warunki wynajętej sali, kucharze mogą uatrakcyjnić wydarzenie pokazem live cooking, co dla uczestników może być jedyną w swoim rodzaju szansą, aby przyjrzeć się z bliska jak pracują najlepsi szefowie kuchni. Warto skorzystać z oferty firmy cateringowej, która działa na rynku od długiego czasu i która jest biegła w organizacji i obsłudze rozmaitego typu eventów, zarówno tych liczących kilkaset uczestników, jak i kameralnych. W trakcie ustalania szczegółów zlecenia zasugeruje ona, jakie przekąski, napoje i dania perfekcyjnie będą pasować w danym przypadku, a w razie konieczności przywiezie swój sprzęt na miejsce imprezy.

Nasza siedziba:
Lastrada Catering Sp. z o.o.
ul. Piastowska 47
30-067 Kraków

Mob.: +48 500 250 967
E-mail: [email protected]