Catering z dowozem – usługa, która ułatwi organizację rozmaitych wydarzeń

Usługi cateringowe - zobacz korzystną ofertę.

Kiedy aranżujesz wystawny event rodzinny bądź biznesowy, na który zapraszasz dużą ilość gości, raczej nie będziesz w stanie osobiście zadbać o poczęstunek dla uczestników. Nie każdą okoliczność da się obsłużyć kupując szybkie przekąski oraz soki w najbliższym sklepie – ważne eventy przeważnie potrzebują dopracowanej oprawy także w obszarze potraw. Wtedy nie powinno się położyć na stołach osób zaproszonych najzwyklejszych ciasta i słodkich napojów. W takich sytuacjach świetnym wyjściem jest skorzystanie z usługi cateringu.

Pragniesz wynająć usługę cateringu? Klarownie opisz swoje oczekiwania

Podmioty oferujące usługi cateringu zwykle świadczą kilka jego wariantów. Są to catering dla firm, catering świąteczny, a więc obsługa spotkań wigilijnych, jak również catering okolicznościowy, zamawiany najczęściej z okazji chrzcin, komunii lub wesel. Oferty te są szczegółowo dopasowane do potrzeb poszczególnych eventów, dlatego często różnią się od siebie np. kosztem oraz wachlarzem dań proponowanych w danej usłudze. Decydując się na wynajęcie firmy cateringowej powinno się pamiętać, żeby w rozmowie z usługodawcą przejrzyście przedstawić własne oczekiwania, ale jednocześnie być także otwartym na jego propozycje. Przecież dla caterera organizacja imprez przeróżnego typu to chleb powszedni, więc wieloletnia praktyka w tej branży umożliwia mu podsuwanie rozwiązań, które usatysfakcjonują większość gości.

Usługa cateringowa – zespół zawodowych kelnerów i porywające potrawy

Przygotowanie potraw już dla małej grupy gości jest trudnym zadaniem, zwłaszcza wówczas, jeśli musimy zrobić to w pojedynkę. Zlecenie usługi cateringowej doświadczonej firmie pozwala więc zaoszczędzić czas, który możemy przeznaczyć na koordynację pozostałych istotnych aspektów eventu. Jest to również możliwość poczęstowania gości wyjątkowymi daniami przyrządzonymi przez zawodowych szefów kuchni. Należy jednocześnie zaznaczyć, iż istotnym przymiotem dań, które dostarczają firmy cateringowe, jest nie tylko wykwintny smak, ale również ich kompozycja na talerzu. Prócz tego podmioty, które podejmują się obsługi dużych imprez zapewniają też własną ekipę wykwalifikowanych kelnerów.

Nasza siedziba:
Lastrada Catering Sp. z o.o.
ul. Piastowska 47
30-067 Kraków

Mob.: +48 500 250 967
E-mail: [email protected]