Lokal na imprezy firmowe – jak go wybrać?

sale do wynajęcia kraków

Przyjęcia organizowane przez firmy to nie tylko spotkania integracyjne bądź plenerowe grille dla pracowników i ich rodzin, które mają za zadanie zbudowanie silnych więzi pomiędzy zatrudnionym i zatrudniającym. Coraz częściej przedsiębiorstwa organizują huczne eventy, np. po to, aby uczcić nowe kontrakty, a także rozmaite gale dla klientów biznesowych, konferencje i szkolenia. Takie wydarzenia muszą być odpowiednio przygotowane, tym bardziej jeśli mają być wykorzystane potem w celu promocji marki.

Jak dobrać salę na urządzenie imprezy firmowej?

Jeżeli nie mamy na terenie firmy pojemnych wnętrz, które nadają się do organizacji w nich gali, warto poszukać propozycji wynajmu lokali, które pomieszczą wszystkich podejmowanych gości uroczystości. Kluczowe jest, żeby miejsce, w którym urządzamy imprezę współgrało swoim wystrojem do rangi urządzanego wydarzenia. Prestiżowe gale dla akcjonariuszy spółki, podczas których świętowany jest jej spektakularny sukces, nie powinny być zorganizowane w pierwszej lepszej sali. Należy w takich przypadkach urządzić event w unikalnym miejscu, które ostatecznie uwydatni prestiż wydarzenia. Z kolei jeżeli na imprezę poproszeni będą goście nie zamieszkujący w bliskiej okolicy sali powinno się postawić na lokal, zlokalizowany nieopodal rozbudowanej bazy hoteli, do której bez trudu można dojechać o każdej porze dnia.

Wynająłeś lokal na imprezę? – pamiętaj o cateringu

Organizując event firmowy nie wolno pominąć tak ważnego elementu, jak dostarczenie zaproszonym gościom gorących oraz zimnych napojów i przekąsek. Preferowanym rozwiązaniem będzie powierzenie tego zadania rzetelnej firmie zajmującej się cateringiem, która zatroszczy się nie tylko o przyrządzanie i dostarczenie w umówiony punkt apetycznych dań dla gości, ale także doradzi jakie potrawy wybrać do menu i zajmie się ustawieniem stolików. Podczas prestiżowych bankietów wskazane jest również zagwarantowanie gościom perfekcyjnej obsługi. Wypada więc korzystać z usług firm cateringowych mających w swoim teamie kelnerów, którzy profesjonalnie zaserwują kolejne posiłki, jak również wykwalifikowanych kucharzy, którzy przyrządzą nie tylko smaczne, ale i rewelacyjnie prezentujące się na talerzu dania.

Nasza siedziba:
Pałac Radziwiłłów
ul. Krakowska 1
32-083 Balice

Mob.: +48 535 610 320
E-mail: [email protected]