Opieka nad grobem

Jeżeli chcesz zamówić opiekę nad grobami Kraków, skieruj się na http://bit.ly/2eddyUT

Wygląd miejsc spoczynku naszych bliskich jest dowodem naszej pamięci. Często niestety nie znajdujemy chwili, by się nimi zająć – nawet, kiedy groby zlokalizowane są w tej samej miejscowości, gdzie mieszkamy. Szczególne problemy zaczynają się jednak, jeśli naszych najbliższych pochowaliśmy z dala od miejsca zamieszkania – w takich przypadkach na opiekę nad grobami na pewno nie będziemy mieli czasu. Nie sprawia to jednak, że pomniki muszą pozostać zaniedbane – doskonałym wyjściem będzie wtedy płatna opieka nad grobami. Co nam daje opisywana pomoc?

Czemu powinniśmy zdecydować się na opiekę nad grobami?

Na opisywaną pomoc decydują się nie tylko osoby, którym brakuje czasu – wśród klientów specjalizujących się w tym firm nietrudno znaleźć także emerytów, którzy na sprzątanie grobów swoich bliskich po prostu nie mogą sobie pozwolić. Firmy, których obowiązki to opieka na grobami często oferują także inne usługi, czyli zakładanie ławek albo doradztwo przy dopełnieniu administracyjnych formalności oraz korekty liter.

Ile kosztuje opieka nad grobami?

Stawki, które musimy opłacić pracownikom czuwającym nad pomnikami naszych najbliższych są naprawdę różne. Zależne są zwłaszcza od rodzaju usług – gdy wybieramy jedynie jednorazowe sprzątanie, wydamy od trzydziestu od czterdziestu złotych. Gdy jednak chcemy, by firma sprzątała nagrobek co miesiąc, powinniśmy pogodzić się z kosztem około 400 PLN co dwanaście miesięcy. Należy też zaznaczyć, że stawki uzależnione są również od gabarytów grobów, a najbardziej kosztowne okazuje się utrzymanie familijnych grobowców.

Nasza siedziba:
Profesjonalna Opieka Nad Grobem
Firma Handlowo-Usługowa „KINGA” Kinga Radecka
ul. Wiśniowieckiego 49B
33-300 Nowy Sącz

Mob.: +48 602 726 052
E-mail: [email protected]