Serwis iPhone Warszawa – naprawy pogwarancyjne i nie tylko

serwis apple warszawa, wymiana szybki iphone, wymiana baterii

Tablety, smartfony i komputery są dziś integralnym elementem naszego życia zawodowego oraz prywatnego, z tej przyczyny nabywając te urządzenia najczęściej wybieramy te godne zaufania. Taką reputacją cieszą się od dawna urządzenia firmy Apple, które pomimo swojej znacznej ceny w porównaniu do produktów podobnych marek, z roku na rok zyskują sobie setki tysięcy kolejnych klientów. Jednak nawet sprzęt najwyższej klasy może stracić swoje właściwości albo zostać uszkodzony wskutek nieprawidłowego używania. Co nie oznacza, iż ot tak należy zamienić go na nowy – wystarczy przecież dostarczyć go do serwisu Apple.

Wymiana baterii i szybki i inne co można zlecić Serwisowi Apple Warszawa

Kto miał produkty Apple wie z pierwszej ręki, że sprzęt ten działają bez szwanku przez wiele lat, jednakże nawet one nie są odporne na uszkodzenia, które wynikają z ich nieuważnego użytkowania. Serwis iPhone Warszawa każdego dnia dostaje zlecenia na wymianę baterii, która po latach nie w pełni się ładuje, wymianę szybki tylnej oraz przedniej, stłuczonych na skutek mocnego uderzenia w telefon czy wymianę innych delikatnych elementów jak niedziałający przycisk HOME bądź niesprawne obiektywy aparatów. Nasi fachowcy niosą pomoc także w razie potrzeby odzyskania z telefonu straconych danych czy jego zalania.

Naprawy pogwarancyjne telefonów w serwisach Apple – gdzie będzie taniej?

Tak długo jak telefon posiada ważną gwarancję sporą część napraw bez problemu zlecimy w autoryzowanych punktach serwisowych Apple. Przeszkody zaczynają się po okresie gwarancyjnym, ponieważ naprawa nawet niedużych usterek w serwisie Apple może wygenerować wysokie koszty, na które nie wszyscy mogą sobie pozwolić. Na szczęście na obszarze naszego kraju, przeważnie w sporych miejscowościach jak Warszawa, działają serwisy iPhone wykonujące naprawy pogwarancyjne, w których technicy z kilkuletnim doświadczeniem nawet w 30 minut są w stanie przeprowadzić naprawę smartfonów tej firmy zarówno starszej, jak i nowszej generacji, wytworzonych na przestrzeni przeszłych 10 lat, jak np.:
– iPhone 5S/SE;
– iPhone 6, 6 Plus i 6S;
– iPhone 7 i 7 Plus;
– iPhone 8 i 8 Plus +;
– iPhone X, XS MAX, XR oraz XS;
– iPhone 11, 11 Pro i 11 Pro Max;
– iPhone 12, 12 Pro i 12 Pro Max;
– iPhone SE 2020;
– iPhone 13, 13 Pro i 13 Pro Max, 13 Mini.

Jeżeli w mieście twojego zamieszkania brak serwisu serwisu Apple więc nie masz możliwości dostarczyć telefonu do punktu samemu, szukaj ekspertów, którzy podejmują się naprawy iPhone’ów przesłanych kurierem. Takim punktem jest m.in. Wymiana Szybki Serwis Apple Warszawa.

Nasza siedziba:
Wymiana Szybki - Serwis iPhone Warszawa | Serwis Apple
ul. Szpitalna 5
00-031 Warszawa

Mob.: +48 733 161 555