Serwis okien – powierz go specjalistom

Dowiedz się, komu zlecić serwis okien

Cyklicznie przeprowadzany serwis okien umożliwi cieszenie się komfortową temperaturą w mieszkaniu i powstrzyma stratę ciepła w sezonie jesienno-zimowym. Jakie usługi wykona profesjonalny serwisant? Czemu warto wezwać fachowca?

Serwis okien PCV – zapewnij komfort w swoim mieszkaniu

Codziennie rozszczelniane, uchylane oraz otwierane okna są narażone na wszelkiego rodzaju uszkodzenia i wypaczenia. Na kondycję okien oraz uszczelek źle działają także czynniki atmosferyczne – zmiany temperatur, opady czy promieniowanie słoneczne. Regularny serwis okien PCV i drewnianych pomoże utrzymać je w nienagannym stanie przez wiele lat. O ile wymianę uszczelek oraz inne łatwe czynności można wykonać na własną rękę, o tyle do bardziej zaawansowanych prac musimy wezwać zawodowca. Fachowcy oferują szeroki wachlarz usług odpowiadając na najczęstsze potrzeby klientów – regulują ciężko działające mechanizmy, zmniejszają docisk okien w sezonie letnim, dbają o właściwą izolację cieplną, przeciwdziałają stratom ciepła, regulują okucia i mocowania. Profesjonalny zespół serwisu okien może też wykonać wymianę szyby w oknie.

Dlaczego należy korzystać z serwisu okien?

Regularnie wykonywany serwis okien pozwala zredukować straty ciepła nawet o 1/3, co bezpośrednio wpływa na oszczędności na ogrzewaniu i gwarantuje mieszkańcom komfort termiczny. Zawodowcy naprawią zarówno okna wykonane z drewna, jak i z PCV. Serwis okna to jednakże nie tylko wymiana uszczelek czy regulacja mechanizmów odpowiedzialnych za uchylanie i otwieranie skrzydła. Zawodowiec zadba także o bezpieczeństwo lokatorów, np. poprzez instalację specjalnych antywłamaniowych okuć.

METEO Serwis Okien Warszawa

Mob.: 504-589-653
E-mail: [email protected]