Szukasz sali weselnej? Postaw na kompleksową usługę

Jesteś zainteresowany najkorzystniejszą ofertą sali na przyjęcie weselne w Krakowie? Nie czekaj! Skieruj się na https://bit.ly/3j1r0Q3.

Ceremonia ślubna i odbywające się po nim wesele to wydarzenie, o którym rodzina młodej pary oraz sproszeni goście będę pamiętać przez kilka miesięcy, a nieraz nawet lat. Jeżeli państwo młodzi postanowią zorganizować przyjęcie dla znacznej ilości osób, pierwszym wyzwaniem, jakie przed nimi się pojawi, jest wybranie odpowiedniej sali na wesele, w której goście spędzą ten niezwykły wieczór w najlepszych warunkach.

Lokal na wesele – zwróć uwagę na jego pojemność oraz dystans od kościoła

Wybierając miejsce na wesele narzeczeni musi wziąć pod uwagę kilka znaczących okoliczności. Na początek musi znać ilość uczestników zabawy, żeby być pewnym, iż w zarezerwowanym domu weselnym bez trudu znajdzie się tyle przestrzeni dla wszystkich. Goście muszą mieć swoje miejsce ich przy stole, ale ważne jest też, żeby mieli możliwość zatańczenia. Ponadto para młoda powinna zwrócić uwagę na to w jakiej odległości od kościoła znajduje się sala weselna oraz czy droga do niej nie będzie utrudniona. Jeżeli na przyjęcie weselne poproszona jest rodzina i znajomi z dalekich krańców Polski, należy szukać sali weselnej, w pobliżu której znajduje się rozbudowana baza noclegowa. Następną kwestią jest sama organizacja wesela, innymi słowy wybranie menu, udekorowanie stołów i zamówienie obsługi kelnerskiej oraz zespołu muzycznego. Te czynności mogą przekroczyć możliwości pary młodej, toteż warto wybrać ofertę domów weselnych, które świadczą pomoc w zakresie kompleksowej organizacji wesela.

A może pałac na przyjęcie weselne?

Narzeczeni z małopolski, głównie z Krakowa i okolic, mogą wyprawić zabawę weselną w niezmiernie malowniczym miejscu, jakim jest zabytkowy Pałac Radziwiłłów położony w Balicach. W jego salach biesiady weselne odbywają się od dziesięcioleci, a każde z nich ma niesamowitą oprawę. Pałac dysponuje czterema pomieszczeniami gotowymi podjąć około 130 osób. Wesele może zostać zorganizowane również w plenerze przed Pałacem, a w takim przypadku brać udział w nim będzie mogło bez problemu ponad 300 zaproszonych. Zaletą Pałacu Radziwiłłów jest to, iż umiejscowiony jest raptem 12 kilometrów od Krakowa, który ma bardzo bogatą bazę hotelową. Podróż orszaku ślubnego po ceremonii do sali weselnej nie trwa zatem dłużej niż 30 minut.

Nasza siedziba:
Pałac Radziwiłłów
ul. Krakowska 1
32-083 Balice

Mob.: +48 535 610 320
E-mail: [email protected]