Wdrożenie sklepu WooCommerce – zadanie dla profesjonalisty

Na wpmagus.pl odnajdziesz więcej informacji o sklepie WooCommerce

Chcesz otworzyć sklep online? Jeżeli dysponujesz już stroną na WordPress, ale także jeżeli nie posiadasz w ogóle strony www i zaczynasz od zera, sklep WooCommerce jest znakomitym wyjściem.

Tworzenie sklepu WooCommerce – atuty tej wtyczki

Z uwagi na to, jak ogromną popularność zyskały strony projektowane z wykorzystaniem WordPressa, nie trudno dojść do wniosku, że w mgnieniu oka pojawiła się wtyczka pozwalająca na uruchomienie sklepu e-commerce na tym CMS-ie. WooCommerce, bowiem tak nazywa się ta wtyczka, posiada mnóstwo atutów. Podobnie jak stronę na WordPressie, sklep WooCommerce da się błyskawicznie spersonalizować z wykorzystując płatne lub bezpłatne motywy, a jego obsługa jest prosta. Sklep WooCommerce da się zoptymalizować pod rozmaite wyszukiwarki, co sprawia, że jest większa szansa na zdobycie pozycji w Top10 w SERP-ach, a w rezultacie szybciej dotrzeć do szerszej grupy klientów. Dzięki instalacji stosownych wtyczek poszerza się też elastyczność sklepu. W paru krokach można w nim uruchomić bramki płatności i udostępnić użytkownikom wykonanie przelewów za zakupy między innymi za pośrednictwem Przelewy24.pl bądź DotPay.pl. WooCommerce umożliwia też ewaluację wyników sprzedaży (generowanie różnego rodzaju statystyk) i integrację z systemami przedsiębiorstw kurierskich.

Wdrożenie sklepów WooCommerce powierz specjaliście

Tworzenie sklepów WooCommerce zalecamy zostawić profesjonalistom, którzy nie tylko przystosują dowolny szablon do konkretnych wytycznych klienta, ale także zadbają o poprawną semantykę kodu sklepu, jego ochronę przed cyberatakami i wykorzystanie jedynie potrzebnych, przetestowanych wtyczek. W ramach sklepu WooCommerce profesjonaliści utworzą także blog, na którym w prosty sposób można informować odbiorców o nowych produktach oraz akcjach promocyjnych albo zamieszczać opinie i różnorodne porady odnośnie sprzedawanych w sklepie artykułów.

"Solith Software" Krzysztof Dróżdż

Mob.: +48 609-708-890
E-mail: [email protected]