Wedding planner – profesjonalna organizacja ślubów

Na whataday.pl zlecisz organizację ślubu Kraków

Przyjęcie ślubne to piękna chwila, którą trzeba zaplanować znacznie wcześniej. Warto zdecydować się na skorzystanie z porad ślubnego konsultanta, który zadba o odpowiednią oprawę – jeśli pragniemy, żeby uroczystość przebiegła perfekcyjnie. Jak wygląda kompleksowa organizacja ślubu i dlaczego tak dużo przyszłych nowożeńców z niej korzysta?

Organizacja ślubu – zamówienie i rozesłanie zaproszeń dla rodziny

Organizacja ślubu na własny rachunek to ogromny stres dla młodych par. Musimy zarezerwować restaurację, zatrudnić obsługę foto, a do tego dochodzą jeszcze sprawy związane z tortem, muzyką oraz zakupem sukni ślubnej. To rodzi wiele nerwów, dlatego warto powierzyć organizację ślubów ekspertowi. Wedding planner pozwoli Ci nie myśleć o nerwach i wszystko dokładnie zaplanuje. Można mu powierzyć mniejsze i większe sprawy – stworzenie i przesłanie zaproszeń dla gości weselnych oraz usadzenie ich na sali weselnej, dobór tortu. Na życzenie państwa młodych może też zrobić wesele tematyczne. A może chcemy wynająć pilota drona, który z powietrza sfilmuje sesję w plenerze? Takie ujęcia stają się niesamowicie popularne – wedding planner na pewno nam to zaproponuje. Oprawa uroczystości zależy od kapitału jakim dysponujemy i naszego pomysłu.

Organizacja ślubów – skorzystaj z usług ślubnego konsultanta

Konsultant ślubny znajdzie dla nas najlepsze detale, wynajmie profesjonalnego fotografa, jak również odpowiednio rozsadzi rodziny na sali. Nie będziemy musieli samodzielnie konsultować się z szefem kuchni, pertraktować z kwiaciarnią i tracić nerwów. Nawet maleńkie detale budują w dniu ślubu atmosferę, dlatego trzeba o nich pamiętać. Wedding planner pójdzie z nami nawet po suknię i pomoże wybrać najpiękniejszą kreację na ten wyjątkowy dzień. Dlatego właśnie warto skorzystać z jego usług – to spowoduje, że uroczystość będzie wydarzeniem idealnym.

Nasza siedziba:
What a Day! Organizacja ślubów, wesel i eventów
ul. Zdunów 19H/1
30-428 Kraków

Mob.: +48 608-597-153, +48 692-103-239
E-mail: [email protected]