Chcesz kupić nowoczesne meble biurowe? Powinieneś odwiedzić ten adres.

Wiele lat temu odrzucono już przekonanie, że jedynym zadaniem mebli biurowych jest ich użyteczność. W dzisiejszych czasach aranżując biuro czy to w prywatnym home office czy w przestrzeni firmowej dążymy do tego, aby meble które w nim ustawimy charakteryzowały się również miłym dla oka wzornictwem i ergonomią. Meble spełniające wszystkie powyższe warunki znajdują się w ofercie poznańskiej spółki BALMA, która od ponad czterdziestu lat tworzy wysokiej jakości meble biurowe na rynek lokalny i zagraniczny.

Cechy nowoczesnych mebli biurowych

Czym wyróżniają się nowoczesne meble biurowe? To w pierwszej kolejności meble, które odpowiadają na wszystkie potrzeby użytkownika. Pozwalają one na świetną organizację zadań stając się częścią funkcjonalnego środowiska pracy. Zarazem charakteryzuje je wysoka trwałość, dzięki której nie trzeba ich wymieniać przez wiele lat również przy ich nadzwyczaj intensywnej eksploatacji. Taki poziom trwałości mebli możliwy jest tylko przy przestrzeganiu przez producenta wyśrubowanych standardów procesu produkcji, w tym w użyciu odpowiednich materiałów, chociaż równie ważną rolę ma tu drobiazgowo przemyślana konstrukcja każdego mebla. Wzory nowoczesnych mebli biurowych łączą w sobie walory estetyczne z ergonomią. W końcu mebel będący najważniejszym elementem wygodnej przestrzeni biura musi mieć opcję dostosowania go do rozmaitych stylów pracy użytkowników, ale nie może przy tym niszczyć stylistyki otoczenia. W biurze codziennie spędza się minimum 8 godzin, a im większy komfort odczuwa w tej przestrzeni pracownik, tym większa jest skuteczność jego pracy. Poza tym, wygląd biura jest właściwie wizytówką firmy, która sporo może o niej zakomunikować potencjalnemu klientowi na długo przed zdecydowaniem się na kooperację.

Oferta poznańskiego producenta mebli biurowych

Fabryka mebli BALMA S.A. z siedzibą w Poznaniu w swoim portfolio mebli ma w zasadzie wszystko co potrzebne do aranżacji biura. Oprócz tradycyjnego wyposażenia jak stoły konferencyjne oraz ze składanym blatem, regały i biurka, u tego producenta mebli biurowych można złożyć zamówienie na również hokery bądź taborety z tapicerowanymi siedziskami, parawany i ścianki dzielące przestrzeń pracy na indywidualne obszary, lady recepcyjne, jak również kwietniki wpisujące się w nowoczesną biurową stylistykę. Ważną częścią oferty Fabryki mebli BALMA S.A. są praktyczne biurka i stoły z opcją dostosowania wysokości blatu. Przy takim biurku użytkownik w mgnieniu oka może zamienić pozycję pracy z siedzącej na stojącą, a w rezultacie zminimalizować ryzyko przewlekłego ból dolnej części pleców.

Nasza siedziba:
Fabryka Mebli BALMA SA
ul. Poznańska 167
62-080 Tarnowo Podgórne

Mob.: +48 61 89 66 400
E-mail: [email protected]