Więcej informacji o stole drewnianym nowoczesnym.

Czy ustawiony w kuchni, w jadalni lub w przeznaczonej dla niego przestrzeni loftu, stół zawsze będzie stanowił kluczowy mebel w mieszkaniu. Zatem zamawiając stół należy zwrócić uwagę nie tylko na jego intrygujący design, ale także jego jakość.

Znaczenie stołu w domu

W salonie spędzamy większość czasu i tam też głównie wypoczywamy, aczkolwiek to stół w kuchni jest rzeczywistym centralnym miejscem w każdej przestrzeni mieszkalnej. Momenty spędzone na wspólnym spożywaniu śniadań i obiadów z najbliższymi mocno przyczyniają się do budowania relacji rodzinnych i towarzyskich. Stół zbliża, bowiem umożliwia bezpośredni kontakt kilku ludzi na niewielkiej przestrzeni, co w efekcie rozbudza chęć rozmowy między ludźmi. Warto zaaranżować mieszkanie tak, by wytyczyć w nim punkt na umieszczenie stołu z daleka m.in. od głośnego telewizora. Przy takiej aranżacji nie tylko najzwyklejsze posiłki, ale również imprezy świąteczne czy urodzinowe pozwolą wszystkim skoncentrować się na tym co w danej momencie jest najistotniejsze, a więc kontakcie z bliskimi i ze znajomymi. Liczne badania wykazują prócz tego, iż posiłek przy stole pozwala wytworzyć poprawne nawyki żywieniowe również u dzieci. Przy stole spożywamy posiłki wolniej oraz bez poczucia stresu, na co bezpośredni wpływ ma, oczywiście, kontakt z rodziną.

Wspaniały design i solidność – zalety rzemieślniczych stołów z drewna

Stół do kuchni lub jadalni musi być mocny. Będzie bowiem codziennie używany, częstokroć nie tylko zjeść obiad, ale też jako miejsce wykonania szybkich prac, do których potrzeba większego płaskiego blatu, nauki czy ot tak rozrywki, np. układania puzzli z maluchami i gry w warcaby bądź w planszówki. Nowoczesne designerskie stoły rzemieślnicze od uznanych projektantów charakteryzują się naturalnością surowców użytych do ich produkcji (m.in. drewno dębowe czy orzechowe), oszałamiającym wyglądem, jak również wysoką solidnością wykonania, których na darmo szukać w ofercie popularnych salonów meblowych. Twórcy rzemieślniczych stołów oferują także stoły rozkładane, przydatne w czasie sporadycznych spotkań w dużym gronie bliskich. Decydując się na kupno rzemieślniczego stół mamy gwarancje, że kupujemy stół, który wytrzyma lata. Otrzymujemy także możliwość jego personalizacji, a w konsekwencji dokładniejszego dopasowania go do dowolnego stylu, w jakim pragniemy urządzać wnętrze.

Nasza siedziba:
Swallow’s Tail Furniture
ul. Olecka 23
04-980 Warszawa

Mob.: +48 664 998 811
E-mail: [email protected]