Akcesoria na imprezy – gąsior do wina

Potrzebujesz balonu do wina? Sprawdź https://superbutelki.pl/pl/c/Balony-na-wino/116.

Balon na wino to znakomity upominek dla bliskiej osoby bądź praktyczne miejsce do składowania napojów domowej roboty. W jakich objętościach występuje gąsior na wino? Do czego można go jeszcze użyć?

Balon do wina – niecodzienny podarunek

Dostępny w sklepach gąsior do wina występuje w 2 objętościach – 2 i 5 litrów. Mniejsze pojemniki mogą służyć jako nieprzeciętny upominek dla znajomych – baniak na wino napełniony własnoręcznej roboty trunkiem można wręczyć z okazji urodzin, rocznicy ślubu, jubileuszu, imienin bądź obrony pracy magisterskiej. 2-litrowe zbiorniki na wino to także doskonała dekoracja stołu podczas rodzinnych uroczystości oraz innych imprez – 18 urodzin, złotych godów, wesela i nie tylko – w ten sposób trunek jest odpowiednio wyeksponowany! Wykonany z dbałością o najmniejszy detal gąsior do wina wspaniale sprawdza się na przyjęciach, niezależnie od okazji.

Balon do wina – chroń domowe trunki w profesjonalny sposób

Baniak na wino o pięciolitrowej pojemności świetnie sprawdza się jako pojemnik do przechowywania większej porcji napojów. Takie zbiorniki można pozostawić w spiżarni lub piwnicy, jakkolwiek równie dobrze posłużą do przenoszenia alkoholu. Urządzasz wesele i chcesz poczęstować gości domowym winem lub smakowitą nalewką owocową? Dzięki baniakom na wino bez trudu przeniesiesz apetyczne trunki na salę weselną, gdzie przelejesz je do mniejszych butelek. 5-litrowe gąsiory do wina wyprodukowane są z solidnego, grubego szkła i posiadają pałąkowe zamknięcie – są estetyczne i praktyczne!

Nasza siedziba:
"ARTMAN" spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
Niedomicka 47
33-132 Niedomice

Mob.: +48 669-997-776
E-mail: [email protected]